Стали відомі ведучі “Телезірки”

18 лютого о 19.20 на телеканалі “Україна” в прямому ефірі пройде урочиста церемонія вручення премії “Телезірка”. Ведучими “Телезірки” стали Андрій Малахов, Сніжана Єгорова, Марія Єфросиніна та Юлія Литвиненко. Кожна з дівчат разом з Андрієм буде вести певний блок програми.

“Мені, безумовно, приємно отримати пропозицію стати ведучою “Телезірки”, – розповіла Сніжана Єгорова. – Ми з Андрієм Малаховим вже працювали на одній сцені. З Юлією Литвиненко і Марією Єфросиніною я теж близько знайома. Нещодавно ми разом знімалися для обкладинки “Теленедели”. Під час зйомок ми з ними дуже тепло поспілкувалися. Упевнена, що з такими ж теплими емоціями ми проведемо весь захід і подаруємо телеглядачам справжнє свято”.

“Одного разу я вже стояла на сцені “Телезірки” і відчувала ні з чим незрівнянні емоції, коли стала лауреатом цієї премії і тримала статуетку в руках, – поділилася враженнями Марія Єфросиніна. – Цього разу я удостоєна честі вести “Телезірку”. Мені здається, головна моя задача, як ведучої, яка знає, що відчувають люди, що піднімаються на сцену за нагородою – донести ці емоції до глядачів. Дуже хочеться, щоб ми отримали прекрасний результат. Цей результат повинен сподобатися глядачам, які віддавали свої голоси за улюблених номінантів”.

Нагадаємо, недавно завершилося голосування за номінантів на премію “Телезірка”. Голосування викликало справжній ажіотаж: в процесі визначення переможців був поставлений новий рекорд премії – зібрано понад 200 тисяч голосів!

Найбільший інтерес у телеглядачів і читачів викликали номінації “Улюблена актриса” і “Улюблений актор” – ці дві категорії в сумі зібрали більше 54 тисяч голосів. Всього ж, за восьмирічну історію існування премії володарями статуеток “Телезірка” стали 66 телепроектів і телеперсон. Детальніше про історію премії, ведучих і номінантів можна дізнатися на офіційному сайті.