Соціальна реклама на телебаченні: 2003 – 2011

Соціальна реклама – це вид некомерційної реклами, метою якої є зміна моделей суспільної поведінки та звернення уваги населення до проблем суспільства. У всьому світі соціальна реклама виявилась ефективним засобом підвищення інформованості про СНІД, сприяє економії енергії, боротьби з домашнім насиллям, або зменшує смертність на дорогах шляхом заохочення використання ременів безпеки.

Справді у світі багато національних урядів в число найбільших рекламодавців. Наприклад, уряд Великої Британії у 2007 році витратив стільки грошей на соціальну рекламу, що піднявся на друге місце в рейтингу рекламодавців (Advertising Age, 21 Annual Global Marketers report; Nielsen Media Research).

Комерційні компанії також використовують соціальну рекламу, щоб допомогти у вирішенні соціальних проблем. Вони все частіше усвідомлюють, що після продажу брендів та ідей, реклама може бути використана, щоб показати, як ці компанії можуть допомогти змінити світ на краще.

Щороку ІТК аналізує, якою є соціальна реклама на українському телебаченні, які телеканали її транслюють, в якому обсязі, хто є основними рекламодавцями. Найбільший обсяг соціальної реклами був в 2009 році й 31% тут складав бренд «Зупинимо СНІД». Для отримання більш детальної інформації необхідно завантажити звіт «Соціальна реклама на телебаченні: 2003 – 2011»

Категорiя: Медіааналітика