Медіагрупа «Інтер» запускає новий дитячий канал – «Піксель»

У неділю, 15 квітня медіагрупа «Інтер» (U. A. Inter Media Group Limited) запускає новий дитячий пізнавальний анімаційний телеканал – «Піксель». «Піксель» – це кращі розважальні, навчальні та розвиваючі дитячі програми, мультсеріали визнаних світових виробників, а також інтерактивні проекти власного виробництва, які з задоволенням дивитимуться не лише малюки, а й їхні батьки. «Піксель» – канал, який будуть дивитись усією родиною.

«Піксель» – домашній улюбленець!

«Піксель» – перший та єдиний український телеканал для дітей у цифровому ефірі. В основі програмного наповнення каналу – якісний пізнавальний, розвиваючий та навчальний продукт для наймолодшого глядача. Зокрема, кращі зразки світового анімаційного мистецтва, визнані розвиваючі і навчальні проекти, класика вітчизняної мультиплікації, а також інтерактивні проекти власного виробництва, що пропагують сімейні і духовні цінності та сприяють всебічному розвитку малюка.

«Зараз телебачення збивається з ніг, намагаючись вразити глядача. Кожен телеканал запускає розважальні проекти, реаліті-шоу, які мають на меті шокувати або розважити. У такій гонитві за показниками та рейтингами ми забуваємо про одну з найважливіших функцій сучасного телебачення – виховну. Адже телевізійний проект може навчати та розвивати свого глядача. Під час роботи над концепцією телеканалу «Піксель», ми брали за основу напрацювання кращих світових телеканалів для дітей. Зокрема, один з проектів BBCCBeebies, розважальний дитячий пізнавальний канал, який можна дивитись усією родиною. «Піксель» поверне моду на сімейний перегляд, коли перед одним екраном зможуть зібратись малюки, а також їхні найрідніші люди – бабусі, дідусі і батьки», – прокоментував директор телеканалу «Піксель» Юрій Молчанов.

Серед найвідоміших проектів, випуск яких заплановано на телеканалі «Піксель» – канадський мультсеріал, власник багатьох нагород, а також телепродукт, який отримав підтримку всесвітньовідомої організації The Parents Television Council (PTC) – «Кайю» (Calliou). Фахівці міжнародного рівня офіційно визнали вказаний мультсерал одним із найуспішніших сучасних пізнавальних проектів для наймолодшої глядацької аудиторії.

Згідно з рішенням Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України, телеканал «Піксель» виходитиме на частоті каналу «Enter Music» (ТОВ «Музика-ТВ»), що входив до складу медіагрупи «Інтер» з 2001 року. Серед програмного продукту телеканалу «Піксель» – проекти таких відомих компаній, як BBC, Rainbow, Sony, Cookie Jar, Warner Bros., Союзмультфильм та багато інших.

 

Прес-служба каналу “Інтер”

Категорiя: Новини компаній