Телекомпанія «Київ» розпочинає акцію «Київ – найзеленіша столиця Європи»

Телеканал «Київ» оголошує безпрецедентну акцію по озелененню міста «Київ –  найзеленіша столиця Європи».

Акція розпочинається 12 квітня і триватиме до 20 травня 2012 року.

Телеканал закликає усіх киян, юридичних та фізичних осіб, прикрасити території, прилеглі до помешкань чи офісів, деревами та квітами.

З приходом весни особливо гостро відчувається необхідність повернути Києву статус найзеленішої столиці Європи. Київ прийматиме Чемпіонат Європи з футболу, тут відбудеться фінальний матч Євро-2012. Столиця має гідно підготуватися до найбільшої футбольної події в Європі та справити позитивне враження на вболівальників, які приїдуть до Києва підтримати свої улюблені команди.

У своїх програмах телеканал «Київ» розповість про тих, хто дбайливо ставиться до навколишнього середовища, про діяльність установ і організацій, а також простих киян, які долучаться і підтримають акцію.

Ми впевнені, що соціально-відповідальний бізнес та мешканці міста здатні самі створити гармонійне середовище для проживання у найкрашій, найкрасивішій і найзеленішій столиці Європи. Ми можемо змінити світ на краще – варто лише захотіти!

Саме тому телеканал «Київ» закликає усіх, кому дороге наше місто, його краса і слава, взяти участь в акції «Київ –  найзеленіша столиця Європи».

 

Дізнатися про деталі та подробиці акції можна

за телефонами: 279-38-50 та моб.( 067) 481-03-36.

та на сайті www.kievtv.com.ua

Прес-служба  Телеканалу «Київ»

Категорiя: Новини компаній