YouTube оновив свій музичний редактор

YouTube оновив свій музичний редактор, створивши AudioSwap: тепер для супроводу своїх відео користувачі можуть обирати понад 150 тис. музичних записів, повідомляється у YouTube Partners&Creators Blog.

«Саундрек вашого відео може бути настільки ж важливим, як і його візуальні ефекти. Подивимося правді в очі: звуковий супровід милих витівок вашого кошеняти, або домашнього забігу вашої Маленької Ліги чемпіонів, або трюків вашого приятеля на скейтборді часто бажає бути кращим», − відзначають розробники у YouTube Partners&Creators Blog.

Музична бібліотека складається наразі з 150 тис. треків і постійно розширюється. Інтерфейс музичного редактора також зазнав оновлень для більш зручного використання:

Шукати музичний супровід для свого відео можна за різними параметрами. Можна, наприклад, ввести ключове слово, або музичний жанр бажаного треку. Крім того, є можливість шукати музичну композицію, тривалість якої приблизно відповідає тривалості відео.

У YouTube також зʼявився інструмент подібний до найпростішого мікшеру. За його допомогою можна балансувати звук ролику і музичного треку: від ефекту «мʼякого фону» до повного перекриття музикою звуку відео.

osvita.mediasapiens.ua

Категорiя: Internet