Журналісти ICTV вибороли нагороди у конкурсі «Здоровим бути вигідно!»

Журналістка Наталія Жуковська отримала другу премію у конкурсі журналістських робіт «Здоровим бути вигідно!» від українського фонду «Здоров’я». Спеціальну відзнаку від Всесвітньої організації охорони здоров’я вручили її колезі по каналу Юлії Мендель.

Конкурс від українського фонду «Здоров’я» набрав всеукраїнського розмаху. На розсуд експертів було подано 169 матеріалів ЗМІ з усієї країни. Журналісти друкованих ЗМІ, телеканалів та інтернет-видань своїми роботами заохочували українців до здорового способу життя.

На церемонії вручення грамоту та грошову винагороду за друге місце з рук спортсмена Василя Вірастюка Наталя Жуковська отримала за телевізійний сюжет «Школа здоров’я».

За словами журналістки, цей матеріал – результат її щоденної роботи:

— В Інтернеті я прочитала про нестандартну школу в райцентрі Ічня на Чернігівщині і вирішила зробити про неї сюжет для «Фактів».Її називають «школою здоров’я», тому що діти тут майже не хворіють і про карантин тут давно забули.У кожному класі на підвіконня кладуть порізану цибулю від простуди. А на голови діткам – мішечки з сіллю для гарної постави. А ще дозволяють малечі рухатись і гратись з м’ячами просто на уроці, розв’язуючи математичні задачі.

Після виходу в ефір випуску «Фактів» представники фонду «Здоров’я» запропонували Наталії взяти участь у конкурсі. Здобути свою першу високу нагороду журналістка не сподівалась, проте впевнена, що це, насамперед, перемога усієї знімальної групи каналу.

Ще одне нововведення в Чернігівській області привернуло увагу Юлії Мендель. Матеріал журналістки«Йодована сіль — у профілактику!», який вийшов у «Фактах. Інформаційний випуск», став єдиним телесюжетом на конкурсі, відзначений Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Журналістка «Фактів» відвідала дитсадочки Прилук, де для дітей облаштували кімнати з йодованою сіллю.У таких соляних кімнатах діти роблять зарядку, вдихаючи цілющі пари. Йодовану сіль тут додають у їжу і використовують для зарядки рук, розвитку моторики. Відкритий Юлією простий секрет здоров’я припав до душі журі конкурсу:

— Для мене перемога – у підготовці будь-якого матеріалу, після якого дзвонять на ICTV і випитують інформацію, контакти, цікавляться, уточнюють. А саме так і сталося після сюжету про йодовану сіль. Саме таким чином, крапля за краплею, сюжет за сюжетом, треба доносити до кожного українця: здоровим бути можна, вигідно, а ще – гордо і шляхетно!

Перемога у конкурсі для Юлії Мендель та Наталії Жуковської стала ще одним стимулом продовжувати закликати українців до здорового способу життя. Журналісти каналу ICTV– за здорову Україну! Вітаємо наших колег.

 

Прес-служба каналу “ICTV”

Категорiя: Премії