ІТК розглядає поглиблення фіксації телеперегляду преміум-глядачів

Індустріальний телевізійний комітет (ІТК) розглядає доцільність поглибленого вивчення телеперегляду преміум-аудиторії. Про це під час конгресу НАМ повідомила директор департаменту з медіадосліджень GfK Ольга Росманова.

За словами Ольги Росманової, розширене вивчення може розпочатися у рамках короткочасного проекту, не на постійній основі. Точного визначення преміум-аудиторії, за її словами, поки що немає, але, очевидно, сюди можна віднести людей з високим доходом.

Ініціатива належить кільком каналам, у першу чергу “24″, розповіла “Телекритиці” виконавчий директор ІТК Катерина Котенко. Після конференції “Телевізійні вимірювання” у цих каналів виник запит до ІТК з приводу поглибленого вивчення теледивлення спеціалізованої аудиторії.

Наразі питання вивчає технічний комітет ІТК спільно з GfK, результати роботи очікується отримати до кінця 2012 року, зауважила Катерина Котенко.

Телеперегляд поза домом (у сусідів, на дачі тощо) також є актуальним питанням, зауважила Ольга Росманова. У світі для фіксації такого телеперегляду використовують пристрої, схожі на часи, або переносні піплметри.

Телекритика