М1 у прямому ефірі покаже відкриття 65 ювілейного Каннського кінофестивалю

Всі події Каннського кіновестиваля — в ефірі М1. Глядачі телеканалу матимуть змогу відчути атмосферу французької весни та доторкнутися до мистецтва. 16 травня у Франції стартує шістдесят п`ятий Каннський кінофестиваль.

Конкурсна програма цьогорічного кінофестивалю в Каннах обіцяє бути напруженою.  За пальмову гілку на шістдесят пятому фестивалі будуть боротися 22 режисера з 16 країн світу. Окремо слід визначити Сергія Лозницю, який в основній конкурсні програмі представляє свою роботу “В ТУМАНЕ”. Сергій народився в Білорусії, закінчив Київський Політехнічний інститут, другу вищу освіту отримував в Москві у ВГИК, працював в Санкт-Петербурзі, а в 2001 році імігрував в Німечину. Також серед конкурсних робіт є стрічка румунського режисера Крістиана Мунджиу, який у 2007 році вже взяв головну пальмову гілку фестиваля.  Иранський кіно митець Аббас Киаростами  також відзначався головним призом Каннського фестивалю в 1997 році. Цього року на розсуд журі режисер віддав “LIKE SOMEONE IN LOVE”.

Щодо журі, то цього року судитимуть Дайана Крюгер, Еван МакГрегор і, навіть, Жан-Поль Готьє.

Все це, плюс життя українського павільйону, знайдуть своє відображення в щоденниках фестивалю, які виходитимуть щоденно з 17 травня о 20.00.

Промо-служба М1

Категорiя: Прес-релізи