Норвегія транслюватиме Олімпійські ігри в 3D – Телекритика

Європейська компанія Viasat у партнерстві з найбільшим суспільним мовником країни – NRK – підписали угоду про трансляцію повної програми заходів цієї спортивної події в 3D.

Показ відбуватиметься лише на одному з каналів компанії Viasat та передбачає 8 годин прямого ефіру, а також 4 години трансляцій найцікавіших моментів щоденно.

Viasat 3D стане єдиним каналом в Норвегії, який демонструватиме Олімпійські ігри, що розпочнуться 27 липня, в найкращому на сьогодні форматі.

Натомість через відсутність повної технічної бази суспільний мовник Norwegian Broadcasting Corporation (NRK) зможе запропонувати своїм глядачам лише трансляцію у форматі HD. Так, ефірний час двох каналів телекомпанії NRK1 та NRK2 буде повністю присвячений висвітленню Олімпійських ігор.

Проте за умовами угоди аудиторія суспільного мовника зможе мати вільний доступ до програм платного сервісу Viasat 3D. Однак лише у випадку, якщо глядач має належне телевізійне обладнання.

Компанії Viasat та NRK вже не вперше співпрацюють на засадах взаємовигоди. Саме за такою схемою транслювалися Олімпійські ігри – 2008 в Пекіні. Хоча тоді йшлося лише про HD-формат.

Джерело:  Суспільне мовлення

Категорiя: Продакшн