Новини ICTV постачатимуть глядачі

Найактивніші блогери стануть народними кореспондентами програми «Факти». Публікації лідерів-глядачів будуть опубліковані на головній сторінці проекту «Факти» та використані редакторами програми для підготування сюжетів ефіру.

Платформа myICTV – фінальний проект порталу ICTV.ua (новинний сайт fakty.ictv.ua та 18 сайтів-проектів), який стартував у новому сезоні у 2011 році. Новинний ресурс fakty.ictv.ua за короткий час встиг зайняти гідну конкуренту позицію серед ресурсів свого профілю. На сайті проекту кожен може переглянути не лише повтори програми, але й те, що не увійшло до ефіру, почитати новини проекту та переглянути свіжі фоторепортажі зі зйомок.

—   Завдяки запуску нової платформи myICTV ми прагнемо завоювати довіру тих інтернет-користувачів, які рідко дивляться телевізор, але мають бажання поділитися з нами своїми новинами, хочуть бути почутими, — коментує запуск нового проекту керівник департаменту промо та дизайну Олена Батенко. — Крім того, myICTV дасть можливість нашим шанувальникам дізнатись про улюблений телеканал практично все: що відбувається поза ефіром, про що говорять ведучі, та які події відбуваються в житті ICTV.

Стань активним Народним журналістом myICTV! Заробляй рейтинги за свої новини!

Прес-служба ICTV

div

Категорiя: Новини компаній