Сергій Матвієнко став генпродюсером Нового каналу

Генеральним продюсером Нового каналу став Сергій Матвієнко. На посаду він вступить 1 червня. Виконавчим продюсером каналу призначено нинішнього генерального продюсера Дмитра Царенка. Про це повідомила прес-служба Нового каналу.

До призначення на посаду генпродюсера Сергій Матвієнко був креативним директором Нового каналу.

Сергій Матвієнко відповідатиме за формування творчої концепції телеканалу, а Дмитро Царенко, допомагаючи у формуванні, реалізовуватиме її.

Кадрова перестановка пов’язана зі зростанням і розширенням власного виробництва на каналі та потребою в систематизації процесів, що відбуваються на Новому, пояснив пан Матвієнко.

«Спираючись на перевірені, сильні кадри, які є на каналі, ми як і раніше будемо прагнути включити в роботу максимальну кількість талановитих людей. І вибудувати систему так, щоб вони максимально реалізовувалися в рамках власного виробництва», – зазначив Сергій Матвієнко.

Канал найближчим часом реструктуризує виробничий департамент, повідомив Дмитро Царенко. «Основне наше завдання на найближче майбутнє – збільшення власного виробництва. Наша амбіційна мета – виробництво власних серіальних лінійок. Безумовно, це процес не одного дня, а той напрямок, куди нам слід рухатися. На сьогодні ми повністю сконцентровані на осінньому сезоні, презентація якого відбудеться вже за пару місяців», – - розповів пан Царенко.

Зміна генерального продюсера стала черговою кадровою перестановкою на Новому каналі. Раніше Новий після 13 років роботи залишила генеральний директор Ірина Лисенко. З 15 травня посаду гендиректора Нового каналу обіймає фінансист Володимир Локотко – виходець із керівної компанії Віктора Пінчука EastOne.

Довідка:

Сергій Матвієнко – продюсер, режисер, кліпмейкер. Телевізійну кар’єру почав у 1993 році на каналі РТР. Після чого в якості продюсера працював над телепрограмами й серіалами для російських каналів («Сиди і дивись», «Стриж та інші», «Диск канал»). Обіймав посаду генерального продюсера телеканалу «Русский мир». Творець телеканалу Comedy TV. Був креативним директором Comedy Club Production. Перше знайомство Сергія Матвієнка з українським телебаченням відбулося в рамках проектів Comedy Club Ukraine і скетч-шоу «Файна Юкрайна», де він працював у якості режисера-постановника.

«Телекритика»

Категорiя: Персони