«Інтер» виходить за рамки

Мистецький Арсенал зустрічає відвідувачів шаленими фарбами. З 24 травня по 31 липня проходить виставка «Арсенале 2012», в межах якої телеканал Інтер дарує літній настрій у вигляді інсталяції «Інтер. Пофарбовано».

Емоції, які не можуть залишити байдужими, почуття, які не помирають на холодній поверхні монітора, а виливаються назовні аби знайти відгук у серцях телеглядачів. «Інтер» знову і знову підтверджує це новими проектами. Підтверджує це і нова інсталяція, адже, навіть фарбований світ від «Інтера» не може залишитися в рамках екранного простору. Магічні розливи фарб нібито змінюють навколишній світ, даруючи посмішки і особливу теплу атмосферу, що зазвичай і дарує глядачам телеканал Інтер. І, наперекір похмурій і непривітній погоді, «Інтер» створює мистецтво, яке нагадує, що літо наступає, в першу чергу, в наших серцях.

Інсталяція «Інтер. Пофарбовано» продовжує ідею весняного та літнього оформлення телеканалу. Ще з початку весни в ефірі каналу з’явилися ролики, в яких білий простір поступово стає наповненим яскравими фарбами. Такий хід було використано для відтворення ідеї барвистої наповненості, що виникає при зміні пір року. Першими в ефірі з’явилися ролики «Інтер.Весняно», далі «Інтер.Святково». А з початком Євро-2012 на глядачів чекає нова айдентика телеканалу «Інтер.Футбольно».

Прес-служба телеканалу “Інтер”

Категорiя: Прес-релізи