ІТК став партнером конкурсу українських дизайнерів Ukrainian Design: The Very Best Of

У травні Індустріальний Телевізійний Комітет став партнером конкурсу українських дизайнерів Ukrainian Design: The Very Best Of. Проект було започатковано для досягнення кількох цілей. По-перше, аби перевірити сам факт існування українських дизайнерів та виявити серед них найяскравіших, а по-друге – дати поштовх до створення нових проектів, розквіту галузі та познайомити широку громадськість із кращими зразками сучасної дизайнерської творчості усіх видів.

Номінації конкурсу поділені на 6 категорій:

  1. Графічний дизайн
  2. Інтерактивний (digital) дизайн
  3. Телевізійний (broadcast) дизайн
  4. Промисловий дизайн
  5. Дизайн середовища
  6. Студентський дизайн

Останню номінацію спеціально передбачено для студентів дизайнерських факультетів та профільних вищих навчальних закладів.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Для участі потрібно лише зареєструватися, заповнити заявку, привести свої роботи у відповідність до технічних вимог, та завантажити свої роботи на сайті конкурсу. Роботи приймаються до 30 липня, потім міжнародне журі відбере фіналістів, які приймуть участь у виставці.

Окремим напрямком у Ukrainian Design: The Very Best Of стане конкурсний відбір і експозиція найперспективніших дизайнерських проектів від студентів-дизайнерів. Експозиція, конкурс, семінарська програма та iншi заходи відбуватимуться у Центрі сучасного мистецтва М17 у місті Києві з 17 по 21 вересня 2012 року.

Організатори виставки-конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of:

  • Всеукраїнська рекламна коаліція
  • Київська організація Спілки дизайнерів України
  • молодіжне об’єднання Київської організації Спілки дизайнерів України «ВАРТО»
Категорiя: Новини компаній