Україна» взяла «срібло» на PromaxBDA за оформлення «Футбольного вікенду»

Канал «Україна» отримав срібну нагороду в конкурсі PromaxBDA World Gold Marketing, Promotion & Design Awards в Лос-Анджелесі в категорії графічного оформлення спортивних програм. Про це повідомляє прес-служба «України».

В основі концепції представленої на конкурс роботи графічного оформлення програми «Футбольний вікенд» лежить ідея м’яча-трансформера. Новий дизайн програми вийшов в ефір у листопаді 2011 року.

Разом з графічним оформленням «Футбольного вікенду» в номінації також змагалися наступні роботи: 2011 Tour de France Main Title NBC Sports Agency; F1 Opening GP Brazil Globo Comunicação E Participações SA; NFL Turning Point Main Title NBC Sports Agency; Sport News Rt.

Лауреати премії були нагороджені 14 червня на церемонії закриття 57-ї щорічної конференції, яка проходила в Лос-Анджелесі.

«Нагорода PromaxBDA – це не тільки серйозний успіх і міжнародне визнання якості наших програм, але ще і велика радість, яка надихне нас на нові досягнення. Канал “Україна” зібрав сильну творчу команду, професіоналів своєї справи, які намагаються подарувати нашим глядачем ТБ-продукт найвищої якості», – коментує директор зі стратегічного маркетингу ТОВ «Медіа Група України» Ольга Захарова.

Нагадаємо, що оформлення програми «Футбольний вікенд» з Олександром Денисовим цього року вже стало призером міжнародного конкурсу – на New York Festivals International Television & Film Awards воно завоювало «срібло» в номінації «Промо спортивної програми».

«Телекритика»

Категорiя: Премії