Канал «Україна» завершує зйомки нового серіалу «Джамайка»

Канал «Україна» завершує зйомки і невдовзі почне прем’єрний показ нової 90-серійної телевізійної картини «Джамайка».

Авантюрна мелодрама «Джамайка» за сценарієм Тетяни Гнєдаш стане третім продуктом кіно-серіальної лінійки власного виробництва телеканалу «Україна». Перші два – серіали «Маруся» (255 серій) і «Катина Любов» (180 серій) – стали одними з найбільш успішних телепродуктів сучасного українського телебачення.

Новий серіал виробництва телеканалу «Україна» розповість глядачам про віру, силу характеру і величезне бажання подолати всі труднощі на шляху до мрії. У картині «Джамайка» буде показане життя простих людей, які борються за своє щастя. Завдяки прекрасній грі акторів, глядачі зможуть поринути в сюжет і відчути себе частиною цієї історії – історії про просте щастя дівчини на прізвисько Джамайка.

Сценарист Тетяна Гнєдаш про новий проект телеканалу «України»:

«Нашій героїні рано довелося зрозуміти, що готовність чинити опір – це основа самоповаги. Джамайка проходить непростий, повний випробувань шлях для того, щоб навчитися самій визначати свою долю і бути щасливою. Ця історія буде не просто захоплюючою розвагою для наших глядачів. У картини «Джамайка» є шанс стати «важливим фільмом» для багатьох молодих людей, своєрідним посібником зі збереження себе в нинішньому неспокійному і несправедливому світі. Думаю, у нас все вийшло, і наші глядачі, як завжди, будуть з нетерпінням чекати нових зустрічей з новими героями. Приємного перегляду».

Головні ролі в картині виконують Людмила Світова, Дар’я Повєрєннова і Максим Радугін. Головний автор – Тетяна Гнєдаш. Режисери – Ігор Забара та Олег Маслєнніков. Зйомки серіалу проходять недалеко від Києва, в селі Бортничі.

Анотація до серіалу «Джамайка»:

Головна героїня серіалу Наташа на прізвисько Джамайка живе вкрай бідно, все життя називає мамою чужу жінку і нічого не знає про своє справжнє походження. Аби якось зводити кінці з кінцями, дівчина співає на вулицях і мріє стати співачкою. Але  життя має свої закони. У 17 років, за неправдивим звинуваченням, її заарештовують. Під час розслідування справи Джамайка закохується в слідчого. Той не може відповісти взаємністю, адже у нього є молода дружина і дитина. Він відмовляється вести справу Джамайки. Втративши шансу на об’єктивне розслідування, Наташа потрапляє до в’язниці. Герої зустрінуться за кілька років, знову спалахне пристрасть, і знову між ними буде стояти жінка …

Прес-служба каналу.

Категорiя: Продакшн