Телеканал «Україна» покаже фільм про відбіркові тури конкурсу «Нова хвиля»

Менше тижня залишилося до початку Міжнародного конкурсу молодих виконавців «Нова хвиля» у м. Юрмала, на якому Україну представлятиме Марія Яремчук. За звання переможця «Дитячої нової хвилі», що пройде в м. Ялта в середині серпня, поборються відразу два учасника від України – Вікторія Литвинчук та Юрій Привика. Про те, як їм вдалося перемогти в чверть- і півфіналах конкурсу, розповість телеканал «Україна». 21 липня о 9:30 відбудеться прем’єра документального фільму «Хочу до Юрмали».

За словами голови журі Ігоря Крутого, відбіркові тури в Україні відрізняються тим, що тут більше конкуренції – більше співаючої молоді, більше талантів. «Завжди є небезпека помилитися. А ось розчарувати мене може відсутність професіоналізму, репертуару і погане виконання. Але цього разу все було цікаво», – розповідає композитор.

Кращих серед кращих обирали голова журі – Ігор Крутой, режисер-постановник конкурсів – Олександр Рєвзін, генеральний директор конкурсів – Олександр Румянцев, композитор Костянтин Меладзе, офіційний представник конкурсів в Україні – Інна Машковська, музичний продюсер, композитор і фіналіст конкурсу «Нова Хвиля – 2005» – Брендон Стоун, директор телеканалу «Україна» — Марина Миргородська. До них приєдналися фіналісти «Нової хвилі-2011» – Джамала та Іван Дорн, а також «Дитячої Нової хвилі-2011» – Вікторія й Анастасія Петрик, Андранік Алексанян.

Конкуренція серед бажаючих потрапити до фіналу «Нової хвилі» цього року була як ніколи великою. За словами режисера-постановника конкурсу Олександра Рєвзіна, критерії, за якими відбирають і готують виконавців для «Дитячої Нової хвилі» та «дорослої» «Нової Хвилі» абсолютно однакові. «Вокалісти, що пройшли наш конкурс, уже готові до професійної роботи», – стверджує Олександр Рєвзін. Чи так це? Глядачі телеканалу «України» дізнаються вже цієї суботи, 21 липня, о 9:30 в документальному фільмі «Хочу до Юрмали».

 

Коротка довідка про телеканал «Україна»

«Україна» – один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками I півріччя 2012 року, займає 2 місце в рейтингу загальнонаціональних телеканалів, досягнувши частки 12,32%, рейтингу 2,02% (люди старше 18 років, вибірка «50 тис. +», дані GfK Ukraine), і міцно закріпивши за собою статус каналу країни, що найбільш динамічно розвивається.

Загальне покриття телеканалу «Україна» становить 95,6% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж та через супутник. Кількість потенційних глядачів каналу становить 40,7 млн. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних проектів. http://kanalukraina.tv

Категорiя: Прес-релізи