Тім Плаймінг розповість про цифрову Олімпіаду 2012

13 вересня 2012 року в Київ на конференцію «Телебачення як Бізнес», яка пройде в рамках KIEV MEDIA WEEK, приїде керівник проекту «Цифрова Олімпіада» та редактор сайтів BBC’s London 2012 Тім Плаймінг (Великобританія). Темою доповіді Тіма Плаймінга на конференції в Києві стане доставка цифрового контенту високої якості.

Проект «Цифрова Олімпіада» відповідає за доставку контенту Олімпіади на різні цифрові платформи (онлайн та мобільні платформи, connected TV).

Як редактор веб-сайтів, Тім відповідає за розвиток публічної  стратегії BBC у 2012 році, в тому числі за програму London 2012 Live Sites.

Крім цього, Тім проектний директор Ultra HDTV (Super Hi-Vision). Цей проект має вперше показати Олімпійські Ігри у якості Super Hi-Vision у Великобританії, Японії та США.

До роботи над проектом «Цифрова Олімпіада» Тім був відповідальний за проект BBC Electric Proms. Також працював на BBC Radio 2, де відповідав за запуск перших музичних сайтів Radio 2 та 6.

Ще раніше працював у News International над першими інтернет-сторінками The Times, Sunday Times, Sun та News of the World.

Дата і місце конференції «Телебачення як Бізнес»: четвер, 13 вересня 2012,
готель Radisson BLU, м. Київ. вул. Ярославів Вал 22.
Організатор: Індустріальний Телевізійний Комітет.
Сайт конференції: tvbusinessconference.com.

З додатковими питаннями звертайтесь, будь ласка, до координатора проекту Ярослави Антипиної тел.:  044 353 13 98.

Поспішайте отримати знижки при реєстрації до 1 вересня.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Зареєструватись на всі заходи KIEV MEDIA WEEK тут.

Категорiя: Персони