У числі доповідачів конференції «Кінобізнес» продюсер саги «Зоряні війни» і віце-президент з міжнародного виробництва в компанії Universal Pictures Int. Конференція змінює формат і назву

12 вересня в Києві відбудеться V Міжнародна конференція «Кінобізнес». Конференція відбудеться в рамках міжнародного форуму KIEV MEDIA WEEK.

У цьому році організатори конференції, компанія МРМ, зроблять основний акцент на залученні коштів у кіновиробництво і детально розглянуть усі процеси, пов’язані з цим на практичних прикладах кінематографістів України, Росії, країн Європи та Америки. Зміщення акцентів невипадкове, адже дана тема, по суті, основна і найбільш актуальна для кінематографістів нашого регіону. Зокрема, на конференції будуть розглянуті всі основні джерела отримання коштів для виробництва кінофільмів, а саме: державна підтримка, залучення коштів різних інвестиційних фондів і спільне виробництво фільмів. При цьому буде розглянуто як спільне виробництво між країнами, так і між продюсерами і державою, ко-продакшн з телеканалами, приватними інвесторами і т.д.

Крім того, в ході конференції будуть розглянуті такі важливі аспекти сучасного кіноринку як страхування проектів, управління ризиками, законодавчі ініціативи різних країн. Для цих цілей організатори планують залучити до дискусії діючих фахівців, які на прикладах зі своєї практики розкажуть, як залучати кошти в кіно і керувати ними.

Цього року у конференції «Кінобізнес» візьмуть участь справжні гранди міжнародної кіноіндустрії.
Зокрема, спеціальним гостем конференції стане Рік МакКаллум американський кінопродюсер, найбільш відомий широкому глядачеві по роботі над фільмами «Зоряні війни: Трилогія пріквелів» (Star Wars prequel trilogy) і «Зоряні війни 4: Нова надія» (Star Wars Special Editions), який поділитися своїм досвідом роботи як в Голлівуді, так і за його межами, освітить найактуальніші теми продюсування міжнародних проектів і розповість про плани співпраці з європейськими продюсерами.

«Можливість зустрітися з потенційними партнерами зі всієї Європи вкрай важлива для незалежних продюсерів. Саме тому участь в KIEV MEDIA WEEK для багатьох є свого роду мостом над прірвою, що утворилася між Західної, Центральної та Східної Європою. Мені важко уявити більш сприятливе місце для розвитку співробітництва та відкриття нових можливостей, ніж Україні, а Європа, в свою чергу, може скласти гідну конкуренцію американській теле-і кіноіндустрії, головне розуміти і відчувати переваги свого глядача. Це вічний пошук балансу між бізнесом і талантом, і ти не можеш мати щось тільки одне. Для України швидкий і ефективний розвиток кіноіндустрії є життєво важливим. І немає кращого способу для досягнення цієї мети, ніж запозичення знань та досвіду в іноземних колег, пошук нових партнерів і спільна робота над гідними проектами », – коментує Рик МакКаллум.

Також питання спільного виробництва освітить Пітер ЛА Тер’єр, віце-президент з міжнародного виробництва в компанії Universal Pictures Int. London, Велика Британія.

Крім того, цього року конференція змінює назву, і замість «Кінобізнес в Україні» в цьому році аудиторії буде запропоновано відвідати конференцію під назвою «Кінобізнес».

«Наша конференція ніколи не була локальною подією, і ми пишаємося, що кожного року нам вдавалося залучати до участі кращих фахівців найвищого рівня. Саме тому ми вирішили змінити назву конференції та таким чином розставити всі крапки над i. Головною метою «Кінобізнес» є надати нашій аудиторії практичні поради, тому ми налаштовані запросити до дискусії кращих практикуючих фахівців. По суті, гроші в кіно приходять з ряду джерел (приватні інвестиції, різні інвестиційні схеми та державна підтримка), і ми маємо намір залучити на конференцію практиків з кожної основної категорії інвесторів. Також є певні організації, які обслуговують цей процес (юридичні фірми, банки, гаранти і т.д.) на нашій конференції будуть присутні практикуючі фахівці кожної із зазначених вище областей. Таким чином, наша аудиторія отримає максимальний багаж нових знань і безліч корисних контактів», – коментує Вікторія Ярмощук, директор МРМ.

Найближчим часом будуть повідомлені імена та інших не менш значущих доповідачів конференції.

Ознайомитися з переліком підтверджених доповідачів можна на сторінці конференції «Кінобізнес»

V Міжнародна конференція «Кінобізнес» відбудеться 12 вересня 2012 р. в рамках KIEV MEDIA WEEK, в Києві в готелі Radisson Blu.

Реєструйтесь і приєднуйтесь до міжнародного медіаспільноті разом з KIEV MEDIA WEEK.

Слідкуйте за новинами конференції «Кінобізнес» на нашому сайті.

Категорiя: Події