Ukrainian Design: The Very Best Of нагадує про подання робіт

Дизайнери, поспішайте! До закінчення прийому робіт на перший національний конкурс дизайну залишилося трохи більше двох тижнів. Дедлайн для подачі робіт на конкурс-виставку – 31 липня.

Унікальність проекту Ukrainian Design: The Very Best Of полягає в тому, що судити роботи українських дизайнерів будуть професіонали міжнародного рівня. Вже підтвердили свою згоду на участь в суддівстві графдізайнери, промдізайнери, телепродюсери, архітектори та інші фахівці з усіх континентів – крім, зрозуміло, Антарктиди.

Ще одна відмінна особливість: подача робіт абсолютно безкоштовна. А роботи, визнані кращими, візьмуть участь у виставці, яка відбудеться в галереї сучасного мистецтва М17 у вересні. Кожен з днів виставки буде присвячений одній з конкурсних номінацій (графічному, промислового дизайну, і т.д.), і в рамках заходу будуть організовані майстер-класи, семінари і воркшопи, заплановано цікаве професійне спілкування.

Оргкомітет також ввів в кожну номінацію спеціальну підкатегорію «концепт-дизайн», а це означає, що міжнародне журі зможе оцінити ваші ідеї, які ще не були реалізовані! І можливо, завдяки участі в Ukrainian Design: The Very Best Of ваше дітище буде втілено в життя.

Ми закликаємо українських дизайнерів всіх напрямків не варитися в дизайнерської середовищі, а голосно заявити про себе. Адже так хочеться, щоб на запитання «чи є дизайн в Україні?» Будь-який українець міг відповісти ствердно і без коливань!

Графічний дизайн, digital дизайн, телевізійний, промисловий дизайн, а також дизайн середовища – організатори постаралися охопити всі напрямки в мистецтві створення зручних і красивих речей та ідей. Не забув оргкомітет і про майбутнє галузі – в конкурсі спробувати свої сили ми запрошуємо і студентів профільних вузів.

До 31 липня у вас є можливість стати частиною події під назвою Ukrainian Design: The Very Best Of.

Як це зробити, читайте на http://design-awards.com.ua/ua/addwork/. Нехай це літо не пройде даремно!

Категорiя: Премії