5 Канал приєднався до Індустріального Телевізійного Комітету

2 серпня 2012 р. на Загальних Зборах Індустріального Телевізійного Комітету (ІТК) Підприємство з іноземними інвестиціями у формі Товариства з обмеженою відповідальність «Телерадіокомпанія «НБМ» (5 Канал) прийнято до складу Членів Асоціації.

5 Канал – загальнонаціональний телевізійний канал, створений у 2003 році. Спираючись на редакційні цінності та стандарти «Бі-бі-сі» П’ятий започаткував в Україні концепцію «авторських новин» у форматі новини щогодини, які поряд із дискусійно-аналітичними студіями стали визитівкою каналу.

«Ми довго йшли своїм власним шляхом, але час минає і ми знаходимося на порозі значних змін у форматі телевізійного мовлення в Україні. Отже треба, як то кажуть бути у тренді, швидко реагувати та мати можливість впливу на часом непередбачувані процеси в індустрії. І Комітет в цих ринкових умовах найліпший шлях знаходитися всередині, а не пасти задніх» – зазначив Генеральний директор 5 каналу Іван Адамчук.

Сьогодні в ІТК представлені: основні 4 телевізійні групи (Інтер, 1+1, Україна, StarLightMedia) та 5 Канал, 4 основні медійні групи (Publicis Groupe Media, Omnicom Media Group, ADV Group, GroupM) та агенція Media Arts Group Ukraine. Разом телеканали займають більше 76% глядацької уваги (за даними GfK Ukraine).

«Завдання ІТК – ефективно сприяти розвитку української телеіндустрії. А це можливо лише за максимальної репрезентативності «гравців» галузі в Комітеті. Тому ми дуже раді прийняти до своїх лав ще один загальнонаціональний телеканал. Це, безумовно, посилить позиції ІТК як виразника інтересів галузі», – зазначив Голова ІТК Олег Попенко.

 

Коротка довідка:

Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) — це фахове об’єднання провідних телеканалів, медійних агенцій та рекламодавців, що представляє інтереси телевізійної галузі України та дбає про захист своїх членів. Основною метою ІТК є сприяння розвитку телевізійної галузі в Україні.

«5 канал» – представлений в ефірному та кабельному мовленні міста Києва, 24 областей України та Автономної Республіки Крим.

На сьогоднішній день технічне покриття  «5 каналу» охоплює більше ніж 93 відсотки території України. Супутникове мовлення покриває територію Європи та значну частину Росії. Глядацька аудиторія каналу постійно розширюється також завдяки його присутності в Інтернет-мережі, зокрема:

У програмній сітці каналу мають місце інформаційно-аналітичні програми, суспільно-політичні ток-шоу, випуски новин, спортивні новини, новини бізнесу, новини столиці, а також соціальні, культурологічні, пізнавальні проекти. Крім того, «5 канал» успішно застосовує  такі форми оперативної подачі матеріалу як «Пряма мова» (ключові висловлювання), «Без коментарів» (найсвіжіша інформація в режимі on-line), рубрика «Наживо» (прямі трансляції).

АДРЕСА:
Вул. Електриків, 26 м. Київ, 04176
Приймальна: тел. +38 044-351-77-20
Комерційний відділ: тел. +38 044-351-77-22

Категорiя: Новини компаній