«Дитяча Нова хвиля 2012» в ефірі телеканалу «Україна»

З 24 по 26 серпня глядачі загальнонаціонального телеканалу «Україна» побачать пряму трансляцію Першого міжнародного конкурсу молодих виконавців «Дитяча Нова хвиля 2012». Цього літа конкурсу виповнюється 5 років.

Цього року за перше місце в конкурсі «Дитяча Нова хвиля 2012» будуть боротися 16 конкурсантів з 12 країн світу. Україну представлять відразу два юні дарування – 13-річна Вікторія Литвинчук і 12-річний Юрій Привика.

До святкування яскравої музичної події для дітей приєднаються популярні артисти Росії та Україні: Іван Дорн, «Потап і Настя», Домінік Джокер, «ДіОфільми», Поліна Гагаріна, Юлія Савічєва, Діма Білан, «A`Studio», Ірина Аллегрова та інші.

Оцінювати їх виступи під керівництвом голови журі Ігоря Крутого будуть Костянтин Меладзе, Ані Лорак, Сергій Лазарєв, Алсу, Ірина Дубцова, Олексій Рижов та Віра Брежнєва.

Костянтин Меладзе, композитор, продюсер, член журі конкурсу:

«Від конкурсу «Дитяча Нова Хвиля» завжди чекаєш зворушливих виступів юних конкурсантів, за яких переживаєш подвійно, адже їхня відкритість, щирість і дитяча безпосередність підкуповує і чарує. Молодим учасникам конкурсу хочеться побажати якомога довше залишатися дітьми, легше сприймати промахи і невдачі. Радійте новим зустрічам і новим друзям, які з’являться у вас під час проведення конкурсу. Вірте в свою мрію і пам’ятайте, що ви на початку творчого шляху».

Ані Лорак, співачка, член журі:

«Я дуже рада, що існує такий чудовий конкурс як «Дитяча Нова Хвиля». Ця подія – велике свято музики і краси. Цього року сподіваюся побачити яскраві номери молодих талантів і відкриття нових зірок, відчути енергетику глядачів».

Трансляція конкурсу «Дитяча нова хвиля 2012» відбудеться на телеканалі «Україна» з 24 по 26 серпня.

Нагадаємо, що в липні канал «Україна» також транслював фестиваль «Нова хвиля» з Юрмали.


Коротка довідка про телеканал «Україна»

«Україна» – один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками I півріччя 2012 року, займає 2 місце в рейтингу загальнонаціональних телеканалів, досягнувши частки 12,32%, рейтингу 2,02% (люди старше 18 років, вибірка «50 тис. +», дані GfK Ukraine), і міцно закріпивши за собою статус каналу країни, що найбільш динамічно розвивається.

Загальне покриття телеканалу «Україна» становить 95,6% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж та через супутник. Кількість потенційних глядачів каналу становить 40,7 млн. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних проектів. http://kanalukraina.tv