Guten Morgen повернувся в ефір з кращими показниками за рік і новим ведучим

Guten Morgen повернувся в ефір після відпустки із кращими показниками року. Частка першого тижня ефіру за комерційною аудиторією «14-49 50К +» склала 2,5%.

У п’ятницю нашій аудиторії був представлений новий ведучий програми Єгор Зорін, і тепер програму поперемінно будуть вести Віка Батуї і Вадим Ярошенко, та Юля Калиновська і Єгор Зорін.

«Для мене Guten Morgen – абсолютно новий експірієнс, оскільки я взагалі-то нічна людина, але тим і цікавіше це моє нове заняття. Перший прямий ефір був дуже хвилюючим. Але я намагався побороти своє хвилювання і не підвести команду проекту і свою напарницю – Юлю Калиновську »- прокоментував Єгор після першого ефіру.

У програмі збільшилася кількість музики, студійні блоки значно скорочені, а основні зміни в програмі відбудуться з початком нового сезону у вересні.

Крім того, на минулому тижні пройшли зйомки нової графіки програми. У ній буде застосована рідкісна техніка рапідної зйомки з використанням камери, що знімає 1000 кадрів в секунду. Завдання нової графіки, як і програми в цілому – задати позитивний настрій на цілий день.

Дивіться Guten Morgen по буднях на М1 з 7.00 до 9.00.

 

Промо-служба М1

Категорiя: Прес-релізи