На конференції «Кінобізнес» виступить представник великої британської інвестиційної компанії, співінвестора фільмів «Аватар», «Міцний горішок: 4», «Люди Ікс: Початок. Росомаха» доктор Мартін Сміт

У Києві на V міжнародній конференції «Кінобізнес» відбудеться панельна дискусія «Спільне виробництво як вигідне підприємство: реальність чи вигадка?», Учасником дискусії стане Д-р Мартін Сміт, спеціальний радник британської компанії Ingenious Media, власник і директор West Bridge Consulting.

Інвестиційна компанія Ingenious Media існує на ринку з 1998 року і займає лідируючу позицію в своєму сегменті, за роки існування компанія інвестувала понад 10 мільярдів доларів у креативну індустрію. Ingenious Media інвестувала в 99 повнометражних фільмів, серед її проектів такі світові блокбастери, як «Аватар», «Міцний горішок: 4», «Люди Ікс: Початок. Росомаха», «Води Слонам», «Нащадки», «Дівчина з перловою сережкою», «Віра Дрейк», « Вуличні танці 3D» та інші. Компанія фінансувала більше 400 годин прайм-таймових телесеріалів. Ingenious Media найбільший незалежний інвестор в Європі.

На конференції «Кінобізнес» доктор Мартін Сміт поділиться з аудиторією досвідом своєї компанії в інвестиційній діяльності в індустрії кіно, а також розповість про практичні приклади інвестування приватних коштів у кіногалузь.

«Я чув, що в Українському кінобізнесі є багато розумних людей. Я з нетерпінням чекаю можливості дізнатися про те, що відбувається на українському ринку виробництва і дистрибуції фільмів, і поділитися своїми думками про майбутнє галузі, особливо щодо фінансування фільмів в умовах глобального ринку, що в свою чергу хоч і відкриває масу можливостей, але також і стає все складнішим для продюсерів, так як отримувати доступ до реальних грошей у багатьох європейських країнах стає все важче.

Зростаючий вплив цифрових технологій створить переможців і переможених на всіх ранках. Розвиток кіно та інших форм творчого контенту в якості альтернативного класу активів є одними з найбільш цікавих процесів з точки зору інвесторів, хоча і перебуває ще в зародковому стані. Я із задоволенням поділюся своїм досвідом і думками з цього приводу»,- сказав Мартін Сміт.

З повним списком доповідачів та програмою конференції можна познайомитися на сторінці «Кінобізнес».

Конференція «Кінобізнес» відбудеться 12 вересня 2012 р. в рамках KIEV MEDIA WEEK, в Києві в готелі Radisson Blu.

Приєднуйтесь до міжнародних професіоналам кіноіндустрії разом з KIEV MEDIA WEEK.

Реєструйтеся на конференцію до 1 вересня 2012 за спеціальною ціною.

Слідкуйте за новинами конференції «Кінобізнес» на нашому сайті.

Категорiя: Події