Реальне життя вражає більше: 1+1 представив нові шоу осіннього телесезону

Сьогодні канал «1+1» представив нові шоу та програми, які вийдуть в ефір восени. У новому телевізійному сезоні «1+1» переконає, що реальне життя вражає більше, ніж вигадані історії. На глядачів очікують нові реаліті-шоу, несподіваний історичний серіал, авторитетні новинні та журналістські програми а також продовження улюблених шоу.

«Реальне життя не треба вигадувати, воно приголомшує більше, ніж будь-які наші фантазії. Всі найвідоміші сюжети засновані або на реальних подіях, або були створені під їх впливом. Кожна історія, яку глядачі побачать в реаліті-шоу цього сезону, має місце в реальному житті», – пояснює концепцію нового сезону генеральний продюсер каналу «1+1» Вікторія Шульженко.

Змінити свій погляд на бізнес і зробити з ресторана-банкрута прибуткове підприємство, як в реаліті-шоу «На ножах» з Арамом Мнацакановим. Зробити доленосний крок, змінивши свою зовнішність та почавши нові стосунки з життям, як в «Операції Краса». Порвати з минулим і стати новою людиною, як це зробили учасники проекту «Джентльменський набір». Використати свій шанс знайти свою половинку в розважальному шоу «Давай, до побачення». Усвідомити, що навіть успішні й заможні жінки не обов’язково щасливі, а справжню цінність мають зовсім інші речі разом з героїнями реаліті «Багаті теж плачуть». Пережити найрадісніший момент в житті кожної жінки, спостерігаючи за нареченими з шоу «Чотири весілля». Розібратись в нюансах родинно-батьківських стосунків в «Мамо, я одружуюсь?» і «Міняю жінку». Зрозуміти, що близькі люди володіють особливою магією – відчувати один одного без слів – в ігровому шоу «Мій зможе-2». Почути, які прекрасні і талановиті наші діти і дати їм шанс заспівати на всю країну в вокальному шоу «Голос. Діти».

У реальному житті можна знайти все, що нам потрібно. Головне – дивитися в правильному напрямі. Разом з «1+1».

Промо-ролик нового сезону «1+1» дивіться за посиланням:

промо-ролик 1+1

Прес-служба «1+1»

Категорiя: Прес-релізи