Конференція «Телебачення як Бізнес» 13 вересня 2012 року зібрала телевізійну індустрію України та країн СНД

У четвер, 13 вересня 2012 року в Києві відбулась конференція «Телебачення як Бізнес – 2012», організована Індустріальним Телевізійним Комітетом (ІТК). Другий рік поспіль конференція відбувається у рамках масштабної події у сфері телебачення, кіно та інших медіа KIEV MEDIA WEEK.

Щорічна зустріч телевізійної індустрії – конференція «Телебачення як Бізнес», зібрала більше 200 представників телеканалів, рекламних агенцій, рекламодавців, інвесторів та державних органів України.

Учасниками конференції «Телебачення як Бізнес» стали представники компаній з України, Росії, Білорусі, Молдови, Болгарії, Казахстану, Великобританії, Франції, Бельгії та США.

Впродовж конференції виступили та прийняли участь у дискусіях 32 українських і закордонних медіа фахівця. Програма складалась з 4 тематичних секцій.

Честь відкрити конференцію виступом про регулювання телевізійної галузі в Україні отримав Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Володимир Манжосов.

Наступний доповідач Головний Експерт Європейської Комісії Крістіан Хосп’є (Бельгія) розповів про підхід до регулювання цифрового телебачення в Європейському Союзі, про вирішення конкуренції в середині та між платформами.

Панельна дискусія «Самміт медіалідерів» зібрала на білих диванах представників найбільших телевізійних груп Катерину Лапшину (Медіа-холдинг “Медіа Група Україна”), Ярослава Порохняка ( Група “Інтер”) та Олександра Богуцького (група StarLightMedia). ТОП-керівники говорили про роль інновацій у бізнесі, нові стратегічні ініціативи та зміни, які відбулись у галузі порівняно з минулим роком.

Ще одна панельна дискусія «Спонсорство 360° – нова ера кросс-платформених медійних спонсорських проектів» зібрала найбільшу кількість учасників на сцені. Модератором дискусії виступила виконавчий директор Індустріального Телевізійного Комітету Катерина Котенко. Учасниками дискусії стали представники провідних телевізійних груп України, рекламної індустрії та міжнародні виробники форматів.

Четверту секцію було присвячено протистоянню та співпраці телебачення та Інтернет, що дозволило зберегти бадьорість учасників та гарний настрій до останньої хвилини конференції.

Технічним партнером «Телебачення як Бізнес» та всього KIEV MEDIA WEEK виступила Euromedia Company, яка урізноманітнила конференцію додатковим світовим обладнанням.

Під час каво-перерв учасники могли відпочити, поспілкуватись, познайомитись, випити каву, з’їсти канапку та роздивитись фотографії з минулого року. Тим, хто віднайшов свою фотографію або фотографію своїх колег, організатори запропонували забрати її на згадку і повернутись наступного року за новою.

Фотографії та відео з конференції ви можете побачити на сайті http://tvbusinessconference.com/ або на сторінці у Facebook.

Чекаємо нової зустрічі на конференції «Телебачення як Бізнес» восени 2013 року!

 

Організатор: Індустріальний Телевізійний Комітет.
Організатор KIEV MEDIA WEEK: «Медіа Ресурси Менеджмент»
Генеральний телевізійний партнер: Перший діловий телеканал
Сайт конференції: tvbusinessconference.com.

З додатковими питаннями звертайтесь, будь ласка, до pr-менеджера ІТК:
Олена Пушечнікова
тел.:  +380 44 353-13-98
моб.: +380 67 214-39-86

Категорiя: Події