Оргкомітет EFFIE Awards Ukraine оголосив про початок прийому робіт

Премія Effie Awards Ukraine 2012 з 3 вересня відкрита для подачі кейсів!

Цього року Effie Awards Ukraine зазнав певних змін та нововведень:

  • зверніть увагу на заявку, адже вона дещо змінена з метою максимального наближення до європейського рівня. До того ж, тепер заявку треба заповнювати лише двома мовами – англійською та російською (або українською, на ваш вибір) мовами;
  • уважно ознайомтесь із правилами заповнення заявки, вони теж зазнали змін і спрощень;
  • не забудьте про креативні матеріали – прочитайте уважно правила.

Докладніше – на сайті Премії.

EFFIE Awards Ukraine ось вже всьоме оголошує про початок прийому конкурсних заявок. Щорічний міжнародний конкурс відзначить найефективніші рекламні та маркетингові кампанії 2011-2012 року.

Нагадуємо, що на конкурс Effie Awards Ukraine 2012 приймаються проекти, створені не раніше 2010 року і які довели свою ефективність в 2011-2012 рр.., (за винятком кампаній, які взяли участь у конкурсі минулого року).

Кампанії, розроблені декількома агентствами (рекламними, медіа компаніями і т.д.) можуть подаватися на розгляд тільки один раз із зазначенням усіх агенцій, які брали участь у розробці. Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку в двох варіантах: англійською та російською (або українською, на ваш вибір) мовами, і передати до Оргкомітету у твердій копії та на електронному носії. У заявку включається до 6 прикладів креативних матеріалів або відео-презентація тривалістю до 4 хвилин.

Зверніть увагу на заповнення заявки: цього року у вимогах до оформлення є низка змін. Крім того, шаблон заявки для обох мовних версій один, англомовний. Більш докладно про оформлення читайте у відповідному розділі сайту effie.org.ua.

Зверніть увагу на нову категорію: «Запуск нового продукту / сервісу» (Product / Service launch). Вона передбачає участь успішних кампаній із запуску нових продуктів і послуг. Передбачається, що ключем до успішного запуску кампанії повинні бути саме маркетингові комунікації.

Як і минулого року, після першого туру суддівства буде сформовано шорт-лист. Нововведення у правилах суддівства: у другому турі дозволяється обговорення заявок членами журі між собою.

Закінчення прийому заявок на участь – 19 жовтня 2012 року. Оргкомітет нагадує учасникам: правильно підготовлена конкурсна заявка – це запорука успіху кампанії на конкурсі. До того ж, вчасно подані заявки будуть розглянуті Оргкомітетом, і отримають рекомендації щодо правильного їх оформлення. Тому не варто відкладати подання робіт на Effie Awards Ukraine до дня дедлайну.

30 листопада відбудеться урочиста Церемонія нагородження переможців (Effie Gala) і Міжнародна конференція ефективних рекламних і маркетингових комунікацій Effie. Ideas that worked.

Докладніше про правила участі можна дізнатися на сайті http://effie.org.ua/ або за телефоном:  +380 44 490-90-30 .

Контактні особи – Катерина Губренко  festival@adcoalition.org.ua та Наталя Грищук project@adcoalition.org.ua

Про премію: Effie Awards Ukraine – конкурс  ефективності рекламних і маркетингових комунікацій. Це найпрестижніша і бажана нагорода для маркетологів. Effie Awards  існує з 1968 року і сьогодні проводиться більш ніж в 40 країнах світу. В Україні конкурс стартував в 2006 році на підставі ексклюзивної ліцензії Нью-Йоркської Американської Маркетингової Асоціації (Effie Worldwide). Головна відмінність Effie від подібних змагань полягає в тому, що журі оцінює не стільки креативність рекламної кампанії, скільки головну складову – результативність: зростання обсягу продажів, збільшення частки ринку, впізнаваності торгової марки і підвищення вартості бренду. Організатор Effie Awards Ukraine – Всеукраїнська рекламна коаліція.

Категорiя: Премії