На виставці «МедіаКар’єра» будуть представлені телеканали: Україна, Інтер, 1+1 та СТБ

Завтра, 16 жовтня 2012 року, у Київському Палаці Спорту з 10:00 до 17:00 відбудеться виставка компаній – роботодавців «День Кар’єри». В рамках виставки пройде секція «МедіаКар’єра».

«МедіаКар’єра» – виставка вакансій в сфері медіа, яка надає можливість медіакомпаніям презентувати свої вакансії, а студентам і молодим спеціалістам знайти роботу та отримати відповіді на всі питання від роботодавців у безпосередньому спілкуванні.

На виставці «МедіаКар’єра» 16 жовтня 2012 року будуть представлені телеканали: Україна, Інтер, 1+1 та СТБ.

Крім традиційних стендів з вакансіями та корисною інформацією про роботу на телебаченні, співробітники телеканалів підготували виступи, під час яких детально розкажуть про роботу на ТВ.

14:00-15:00 – «Телеканал «Україна». Робота твоєї мрії!»

В ході презентації відвідувачам розкажуть про: позицію телеканалу «Україна» на медіаринку країни та які основні цілі і задачі каналу; телеканал «Україна» як роботодавець; як стати частиною дружньої команди телеканалу «України»; які перспективи та переваги роботи, а також історії успіху співробітників телеканалу «Україна».

15:00-16:00 – «В чому секрет справжніх телевізійників». Телеканал СТБ

Михайло Притула: «За ті роки, що ми робимо «Україна має талант!», «Танцюють всі!», «Х-фактор», «Битва екстрасенсів», «Холостяк», «Зважені та щасливі», «МастерШеф» та інші наші проекти,  ми зрозуміли одну річ: є особливі люди, які здатні створювати великі, емоційні, улюблені глядачамі телешоу. Яким має бути “справжній телевізійник”? Ми ділимося цим секретом із відвідувачами “Медіакар’єри” 16 жовтня у київському Палаці спорту з 15 до 16 години. Мрієш працювати на телебаченні? Тоді ти маєш це знати».

Вхід для відвідувачів вільний.

Організатор секції «МедіаКар’єра»: Індустріальний Телевізійний Комітет.

Категорiя: Події