PwC Україна – Генеральний експертний партнер премії «Телетріумф-2012»

Організаційний комітет 12-ї Національної телевізійної премії «Телетріумф» запросив компанію PwC Україна (PricewaterhouseCoopers) забезпечити чесність та прозорість проведення головної телевізійної премії України.

Задачею PwC під час проведення премії «Телетріумф» є перевірка та підтвердження правильності визначення номінантів та переможців премії.

В середу, 14 листопада на прес-конференції Організаційного комітету «Телетріумфа», яка відбудеться в приміщенні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення буде оголошено шорт-лист номінантів.

У п’ятницю, 30 листопада під час урочистої церемонії нагородження переможців, яка відбудеться в Національному палаці мистецтв «Україна», представник фірми PwC Україна передасть конверти з переможцями ведучим прямо на сцені «Телетріумфу».

Нагадуємо, що робота журі з оцінювання поданих робіт розпочнеться вже 15 жовтня 2012 року через сайт премії: www.teletriumf.ua.

Телевізійну трансляцію церемонії забезпечує телеканал «Україна».

Додаткову інформацію можна отримати, звернувшись до pr-менеджера проекту «Телетріумф» Олени Пушечнікової, тел. роб. +38 (044) 353-13-98, моб. +38 (067) 214-39-86.

 

Оргкомітет Національної телевізійної

премії «Телетріумф»

 

Коротка довідка: 

«Телетріумф» — національна премія України в галузі телебачення, що проводиться Індустріальним Телевізійним Комітетом і Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення з 2001 року. Метою Премії є стимулювання розвитку вітчизняної телеіндустрії, демонстрування/відзначення найвагоміших досягнень у телебаченні та в результаті будівництво високих стандартів телемовлення на території України. Офіційний сайт премії www.teletriumf.ua.

 

PwC Україна допомагає організаціям і приватним особам досягати поставлених цілей. PwC в Україні є учасницею міжнародної мережі фірм PwC. Мережа PwC працює в 158 країнах, де близько 169 000 фахівців надають аудиторські, податкові та консалтингові послуги найвищої якості. Ви можете висловити свої побажання та отримати більш детальну інформацію про діяльність фірм мережі PwC на сайті www.pwc.com/ua.

PwC здійснює свою діяльність на ринку України з 1993 року та є однією з найбільших організацій, що надають професійні послуги. Регіональна мережа включає головний офіс у Києві та представництва у Донецьку, Львові та Дніпропетровську, що пропонують повний спектр послуг. Наші вітчизняні та закордонні фахівці володіють необхідними експертними знаннями і досвідом роботи у міжнародній мережі PwC для забезпечення високої якості обслуговування клієнтів.

© 2012 Товариство з обмеженою відповідальністю «ПрайсуотерхаусКуперс» та Товариство з обмеженою відповідальністю Аудиторська фірма «ПрайсвотерхаусКуперс (Аудит)». Всі права захищені. PwC – це фірми-учасниці мережі PwC, зареєстровані в Україні, а в деяких випадках міжнародна мережа PwC. Кожна фірма мережі є самостійною юридичною особою. Більш детальну інформацію можна знайти на веб-сторінці www.pwc.com/structure.

Категорiя: Премії Теги: , ,