НЕК: Щодо заборони небезпечних мультфільмів

Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі повідомила громадськості про те, що планує засідання, присвячене питанням інформаційної безпеки дітей.

За час, що минув з дня оприлюднення цієї інформації, на адресу Національної комісії надійшло близько 100 звернень громадян, у тому числі колективних, змістом яких був заклик до заборони небезпечних мультфільмів, які, на думку заявників, містять численні факти порушення «Закону України «Про захист суспільної моралі». В листах називалося багато мультиплікаційних серіалів і вказувалося, що саме в їх змісті обурює громадян.

Окрім того, лише за 9 місяців поточного року розглянуто понад 1000 звернень громадян, громадських організацій, органів влади, суб’єктів підприємництва. Досліджено і прийнято експертні висновки щодо 3600 об’єктів – і це не лише така інформаційна продукція, як мульфільми.

Національна комісія вже розглядала окремі серії вищезгаданих фільмів. Наприклад, «Південний парк», відповідно до ст. 1, 2, 6, 7 Закону України «Про захист суспільної моралі», визнано продукцією, що містить дитячу порнографію та пропаганду релігійної ворожнечі, виробництво та обіг якої у будь-якій формі в Україні забороняються.

Джерело: офіційний веб-сайт Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.

Категорiя: Медіаправо