«Пиксель» – абсолютный рекордсмен детского телесмотрения среди всех украинских каналов

Згідно із показниками за лютий 2013 року, телеканал «Піксель» став абсолютним рекордсменом з дитячого телеперегляду серед усіх українських телеканалів. Частка перегляду «Пікселя» за аудиторією 4-9 (міста 50 тис.+) у лютому 2013 року сягла позначки 10,61%, що стало кращим показником каналу за всю історію існування, а також дало змогу телеканалу «Піксель» посісти першу сходинку серед усіх українських каналів за вказаною аудиторією.

Також, згідно з даними за лютий 2013 року, значно зросла частка перегляду телеканалу «Піксель» за аудиторіями 18-54 (міста 50 тис.+) та жінки 25-35 (міста 50 тис.+). Порівняно з показниками січня 2013 року, частки каналу за вказаними аудиторіями зросли на 8% кожна – до позначок 0,85% та 1,8% відповідно.

Протягом усього минулого, 2012 року телеканал «Піксель» впевнено утримував першість серед українських дитячих та анімаційних каналів. У січні 2013 року частка перегляду каналу за аудиторією 4-9 (міста 50 тис.+) становила 9,65%, а за аудиторією 18-54 (міста 50 тис.+) сягла позначки 0,79%. Також 2012 року «Піксель» став одним із найдинамічніших каналів за темпами зростання частки перегляду. З часу запуску каналу на базі «Enter Music», частка «Пікселя» за аудиторією 18-54 (міста 50 тис.+) зросла більше як у 4 рази і продовжує зростати надалі.

Телеканал «Піксель» став першим українським дитячим каналом, який запустив навчальний проект власного виробництва для наймолодшого глядача – «ТІВІ Абетка». Частка перегляду проекту за аудиторією 4-9 (міста 50 тис.+) сягла позначки 9,10%. Протягом 2013 року «Піксель» планує запустити низку навчальних та розвиваючих проектів для наймолодшої аудиторії, а також показати кращі зразки програмного продукту від найвідоміших виробників світу.

Згідно з підсумками 2012 року, найпопулярнішими проектами телеканалу стали такі мультсеріали, як «Овечки-чемпіони» (Championsheeps), «Баранчик Шон» (Shaun the Sheep), «Пригоди Тіммі» (TimmyTime), «Смішарики» (Смешарики), «Маша і Ведмідь» (Маша и Медведь), «Тельмо і Тула» (Telmo and Tula), а також «Сім’я Чомучок» (Why Why Family).

2012 року канал «Піксель» було названо «Відкриттям року» за версією національної премії України у галузі телебачення «Телетріумф». Також телеканал запустив власний сайт – http://pixelua.tv/, та розпочав просування телеканалу у соціальних мережах.

Прес-служба телеканала «Піксель»