Львівський медіафорум відкрив 50 додаткових місць для учасників

Організатори Львівського медіафоруму отримали вже більше 300 заявок із понад 20 міст України, а також з Білорусі та Польщі. При цьому, ще додатково можуть зареєструватися 50 учасників. Нагадаємо, Перший Львівський медіафорум відбудеться 29-31 травня 2013 року на «Арені Львів».

Головною темою першого медіафоруму буде: «Куди йдуть медіа світу і чи встигне за ними Україна»? Спікери – кращі фахівці в галузі медіа з України, Росії, Польщі, США, Швеції, Данії.

Акцентами цьогорічного медіафоруму будуть світові тренди в медіа, тенденції в стандартах журналістики та управління медіа-структурами. Львівський медіафорум спрямований на розвиток журналістики в Україні та виховання нової генерації журналістів.

Із програмою можна ознайомитися на сайті: lvivmediaforum.com/ua/program/.

Організатори Львівського медіафоруму: ГО «Львівський медіафорум» та Школа журналістики Українського католицького університету.

За підтримки Львівської міської ради.

Партнер: компанія «МТС».

Довідка:

Аби взяти участь у Львівському медіафорумі, необхідно акредитуватися на сайті lvivmediaforum.com. Правила акредитації розміщено на сторінці «Взяти участь».

Партнери Львівського медіафоруму: Індустріальний Телевізійний Комітет, Колегіум Східної Європи (Польща), «1+1 медіа», «Інтерньюз – Україна», Український медіа холдинг, медіа-холдинг «Медіа Група Україна», Львівський туристичний альянс.

Медіа-партнери: «Телекритика», osvita.mediasapiens.ua, Інститут масової інформації, watcher.com.ua, mediaindustry.com.ua.

Приймають: готелі «Леополіс», «Вінтаж», «Нобіліс».

Пригощає: «Дарвін», «Кумпель», «Bianco Rosso».