Семінар Стіва Каплана «Сітком та використання прихованих інструментів»

Компанія «Медіа Ресурси Менеджмент» продовжує проект – лінійку професійних семінарів для сценаристів і продюсерів телебачення і кіно та представляє наступний семінар Стіва Каплана «Сітком та використання прихованих інструментів».

31 травня 2013 року у Києві відбудеться семінар Стіва Каплана – міжнародного експерта в галузі розробки сценаріїв і виробництва комедійних проектів. Окрім викладання в Каліфорнійському університеті в Лос-Анджелесі (UCLA), Нью-Йоркському університеті (NYU) і Єлі (Yale), Стів Каплан створив театр комедії HBO Workspace, програму для сценаристів HBO New Writers Program, а також став співзасновником і художнім керівником театру Панчлайн у Манхеттені (Manhattan Punch Line Theatre). Його учні створювали сценарії хітів – Ugly Betty (російська адаптація – «Не родись вродливою»), Friends («Друзі»), Sex and the City («Секс у великому місті»), Everybody Loves Raymond (російська адаптація – «Вороніни»), The Big Bang Theory (Теорія великого вибуху) і багато інших. Стів Каплан консультує і проводить докторинг сценаріїв для таких компаній, як Dreamworks, Disney, HBO, Paramount, Touchstone і багатьох інших.

Унікальність програми семінару в Києві полягає в тому, що в неї включені практичні вправи – аудиторія отримає конкретні завдання, які необхідно зробити на семінарі, і кожен результат буде розібраний Стівом Капланом. Таким чином, учасники семінару зможуть отримати практичні рекомендації і поради.

«Я з великим ентузіазмом і нетерпінням готуюся до проведення семінару із створення комедії в Києві в кінці травня. За останніх 30 років я працював з багатьма видатними сценаристами і акторами комедійного жанру в Голівуді і по всьому світу, і я буду дуже радий продовжити цю традицію в Україні», – коментує Стів Каплан.

Реєстрація, додаткова інформація і програма семінару – на сайті www.mrm.ua, а також за телефоном +380 44 459 4610, info@mrm.ua