Канали 1+1 медіа отримали статус верифікованого постачальника контенту від YouTube

Першими в Україні після сторінки Google на YouTube статус верифікованої сторінки отримала група 1+1 медіа.

Ключові сторінки групи (1+1, ТСН, ТЕТ) отримали спеціальний символ – «галку» – на підтвердження достовірності, правовірності та ексклюзивності відео-контенту, яким володіє та який розміщує група.

Дана опція знаходиться на даний час на бета-тестуванні і буде доступна для інших як корпоративних, так і персональних сторінок найближчим часом. Для отримання «галки» верифікації необхідно мати аккаунт в Google +, зв’язаний з YouTube, та пройти процедуру верифікації.

«Наприкінці 2012 року ми визначили роботу з YouTube як один із стратегічних напрямків розвитку присутності в інтернеті 1+1 медіа. Зараз наша група представлена в YouTube 14-ма каналами різних напрямків. За цей час наші канали стали лідерами в данному сегменті. Так, канал ТСН (http://www.youtube.com/tsn)  має найбільшу кількість підписників серед українських ЗМІ, а канал Проспорт (http://www.youtube.com/prosport) є найпопулярнішим серед спортивних каналів України.

Також ми провели декілька надзвичайно вдалих спортивних онлайн-трансляцій в рамках наших каналів, відвідуваність яких стала рекордною для українського YouTube.

Ми плануємо і надалі активно розвивати свою присутність на платформі YouTube і віримо в те, що це допоможе нам якнайефективніше взаємодіяти із нашою аудиторією!» – прокоментував Вадим Осадчий, керівник департаменту Інтернет-проектів, 1+1 медіа

До відома:

1+1 медіа представлена на YouTube з 2009 року. Наразі сумарна кількість переглядів на сторінках групи становить 10 млн. щомісячно.

Прес-служба телеканалу «1+1»