Оголошено номінантів Міжнародного телевізійного фестивалю Banff-2013

Організатори назвали номінантів, які будуть боротись за перемогу в одній з 26 категорій Міжнародного телевізійного фестивалю Banff (Канада).

Премія Міжнародного телевізійного фестивалю Banff є однією із найпрестижніших міжнародних нагород, яка щорічно збирає більше тисячі учасників із понад 44 країн світу, і є важливою світовою подією телевізійного контенту з 1979 року.

П’ятий рік поспіль Індустріальний Телевізійний Комітет активно підтримує премію та допомагає в організації суддівства.

Цього року українським експертам випала можливість оцінити найкращі світові роботи, подані у двох категоріях:

 1. «Reality Programs» – програми основані на реальному житті, такі як знайомства, макіяж, прихована камера, реаліті-шоу, ігри, пародії, пошук талантів і змагання.
 2. «Lifestyle and Information Programs» – пізнавальні програми, стиль життя, включаючи кулінарні, садові, зроби сам, здоров’я та подорожі.

До складу журі ввійшли українські експерти у сфері телебачення та кіновиробництва:

 • Вікторія Лєзіна-Масляна, Керівник виробництва, телеканал «1+1»
 • Григорій Тичина, Головний виконавчий продюсер, телеканал «Україна»
 • Катерина Котенко, Виконавчий директор, Індустріальний Телевізійний Комітет
 • Олексій Гладушевський, Керівник виробництва 7-го підрозділу, телеканал «СТБ»
 • Олена Єремеєва, Керівник виробництва, телеканал «1+1»

Суддівство відбувалось наступним чином: спочатку на сайті фестивалю члени журі в індивідуальному режимі переглядали подані на конкурс зі всього світу відеороботи, та виставляли свої особисті оцінки. Після закінчення оцінювання відбулось спільне обговорення, де судді погодили роботи, які вони рекомендували як переможця в номінації. Координатором роботи суддів в Україні виступила керівник проектів ІТК Олена Пушечнікова.

Номінантами в категорії «Reality Programs» стали:

 • «Chasing Happiness», Very Pte Ltd, Singapore
 • «Embarrassing Bodies: Live From the Clinic», Maverick Prods, United Kingdom
 • «In the Eye of God», TVP2, Poland
 • «Pitchin’ In», Frantic Films, Canada

Номінантами в категорії «Reality Programs» стали:

 • «DIY SOS: The Big Build – Chesterfield», BBC, United Kingdom
 • «Redemption Inc.», Proper Television Inc, Canada
 • «The Apprentice Series 8», Boundless, FremantleMedia UK, United Kingdom
 • «Undateables», Betty TV, United Kingdom

Зі всіма номінантами у 26 категоріях можна ознайомитись на офіційному сайті фестивалю.

Нагородження переможців фестивалю відбудеться 9-12 червня 2013 року на Banff World Media Festival у Fairmont Banff Springs Hotel, Canadian Rockies.

Довідка про Banff та ІТК:

Banff World Media Festival – це щорічний форум, який дає потужні можливості для розвитку бізнесу та творчості на телебаченні та у нових медіа. В номінаціях представлені різні жанри, включаючи дитячі і молодіжні програми, документальні фільми, драми, інтерактивні програми тощо. Премією нагороджуються найкращі програми, компанії і особистості, що роблять вагомий внесок в розвиток світової телевізійної індустрії.

Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК)— це фахове об’єднання провідних телеканалів, медійних агенцій та рекламодавців, що представляє інтереси телевізійної галузі України та дбає про захист своїх членів. Основною метою ІТК є сприяння розвитку телевізійної галузі в Україні.

У ІТК представлені:  4 основні телевізійні групи (Інтер, 1+1, Медіа Група «Україна», StarLightMedia) та 5 канал, основні медійні групи (Publicis Groupe Media, Omnicom Media Group, ADV Group, GroupM) та агенція Media Arts Group Ukraine, і рекламодавці. Разом телеканали займають більше 77% глядацької уваги (за даними GfK Ukraine).