Олег Тверський та Аріна Бородіна відкриють серію ворк-шопів «Медіа для медіа. Як цим скористатись?»

У п’ятницю, 21 червня, відбудуться перші два ворк-шопи серії «Медіа для медіа. Як цим скористатись?»

Мета ворк-шопів «Медіа для медіа. Як цим скористатись?»  – привернути увагу професійних журналістів до теми медіа, розібратись з технічною стороною та основними поняттями, навчитись аналізувати контент та показники, зрозуміти процеси, які відбуваються на ринку та навчитись цікаво і зі задоволенням писати про медіа.

Першу тему «Типологія досліджень, методи аналізу даних» серії ворк-шопів розкриє керівник групи по роботі з клієнтами GfK Ukraine Media Олег Тверський.

Олег займається супроводом клієнтів досліджень вимірювання ТВ та Радіо аудиторії. Має 15 річний досвід роботи в дослідницькому бізнесі, 11 років роботи у вимірюванні медіа, 11 років роботи по супроводу програмного забезпечення для аналізу та планування. В продовж майстер-класу Олег розкриє основні принципи побудови системи вимірювань ТВ аудиторії, розповість про еволюцію методів вимірювання та про інструменти аналізу аудиторії.

Другу тему «Бачити суть за цифрами. «Кухня» медіа на сторінці друкованого видання» серії ворк-шопів УМШ розкриє спеціальний оглядач РІА «Новости» Аріна Бородіна (Росія).

Аріна – професійний журналіст, яка пише про телебачення з середини 1990-х років. Починала працювати в газеті «Труд». Публікувалась в «Аргументах і фактах», «ТВ Парке», «Общей газете». З 1999 року кореспондент газети «Время MN», з 2000 року – спеціальний кореспондент газети «Время новостей». З 2001 по 2013 рік – оглядач, а пізніше спеціальний кореспондент Видавничого дому «Коммерсантъ». Регулярно виступала на радіостанціях «Свобода», «Эхо Москвы», «Коммерсантъ-ФМ». Веде колонку в Forbes.ru. На радіостанції «Эхо Москвы» виходить її авторська щотижнева рубрика «Программное обеспечение».

Участь для журналістів та редакторів ділових ЗМІ безкоштовна. Семінари розраховані на 20-25 учасників, котрі будуть відібрані після заповнення анкети на сайті http://mediaschool.com.ua.

Завтра, 18 червня, останній день прийому анкет.

Організатори Українська Медіа Школа та Індустріальний Телевізійний Комітет
Спонсор: «Медіа Група Україна»
Інформаційний партнер: Видавництво «Економіка».

З додатковими питаннями звертайтесь  до координатора проекту:
Олена Пушечнікова +38 067 214 39 86 або Olena.Pushechnikova@itk.ua