Три фільми каналу «Україна» стали номінантами Міжнародного кінофестивалю «Бригантина-2013»

Одразу три кінофільми власного виробництва телеканалу «Україна» – мелодрами «Нахаба», «Страшна красуня» і «Квиток на двох» – стали номінантами щорічного Міжнародного кінофестивалю «Бригантина», що пройде у м. Бердянську з 2 по 8 червня.

За золоті статуетки «Бригантини-2013» будуть змагатися 120 кіноробіт. Оцінювати їх будуть у номінаціях «кращий фільм», «кращий серіал», «краща режисура», «кращі чоловіча та жіноча роль», «краща музика», «кращий дебют» та багатьох інших. При цьому всі номінації присуджуються у двох категоріях: повнометражні та короткометражні ігрові фільми. Також засновано кілька спеціальних призів та Гран-прі фестивалю.

До складу журі увійдуть одні з найкращих режисерів та продюсерів з України, Росії, Туреччини, ОАЕ та Туркменістану. Голови – відомий турецький режисер і продюсер Айдін Сейман і Народний артист України Борис Савченко.

Свою участь у фестивалі підтвердили головний продюсер кіно-серіального виробництва телеканалу «Україна» Тетяна Гнєдаш, яка є головним сценаристом номінованих фільмів «Нахаба» і «Страшна красуня», актори Анатолій Кот, Анатолій Котєнєв, В’ячеслав Грішечкін, Руслана Писанка, Деніс Матросов, Ольга Сумська, а також кінодіячі з України, Росії, Білорусі та інших країн.

Спеціальний гість фестивалю – Народний артист Росії Олександр Панкратов-Чорний. Цього року він відкриє власну зірку на Алеї слави фестивалю.

Інформація про фільми:

«Страшна красуня», 2-серійний фільм, авторська розробка телеканалу «Україна».

Анотація: Хто сказав, що гарним дівчатам живеться легше? Красуня Ліза переконана у зворотному. Щоб досягти своєї мети, їй доводиться тимчасово змінити свою привабливу зовнішність і перетворитися на некрасиву, незграбну дівчину. У результаті її життя круто змінилося: вона знайшла цікаву роботу, нових друзів і справжнє кохання …

Режисер: Галина Шигаєва

Сценарій: Тетяна Гнєдаш

Актори: Тетяна Казючіц, Євген Пронін, Любава Грєшнова, Віта Смачєлюк, Станіслав Садальський та інші.

«Нахаба», 4-серійний фільм, авторська розробка телеканалу «Україна»

Анотація: Як ввести провінційну юну дівчину у вище суспільство столиці? Цим питанням задався тато Оленки – милої дівчини з Свєрбіловки. Татко вирішив відправити дочку до Москви, влаштувати в престижний інститут і видати заміж за пристойну людини з високим столичним становищем. Ось тільки чи все вийде так, як він задумав …

Режисер: Юрій Музика

Сценарист: Тетяна Гнєдаш

Актори: Оксана Сташенко, Анатолій Котєнєв, Євген Воловенко і Валентина Пугачова.
«Квиток на двох», 4-серійний мелодрами, авторська розробка телеканалу «Україна»

Анотація: Історія починається в плацкартному вагоні потягу, де на одне місце претендують два пасажири: випускниця технікуму Варвара і дитячий хірург Аркадій. Варя відразу заявляє, що місцем поступитися не може, так як вагітна, але інші пасажири приймають сторону Аркадія. Варвара в засмучених почуттях тікає в тамбур, а Аркадій відчуваючи себе трохи винним і слідує за нею.

Режисер: Володимир Балкашинов

Сценарист: Анатолій Карлюга

Актори: Марина Коняшкіна, Дмитро Щербина, Микола Боклан, Ольга Когут, Дмитро Лабуш, Дмитро Бджола, Дмитро Суржиков, Олексій Вертинський.

Коротка довідка про фестиваль «Бригантина»

«Бригантина» – щорічний міжнародний кінофестиваль, що проходить з 1998 року в м. Бердянську. Організовується трьома громадськими організаціями: Гільдія акторів кіно України, Гільдії акторів кіно Росії, Гільдія акторів кіно Республіки Білорусь.

Коротка довідка про телеканал «Україна»

«Україна» – один із провідних національних телеканалів країни. За підсумками 2012 року займає 2 місце у рейтингу загальнонаціональних телеканалів, досягнувши частки 11,91%, рейтингу 1,88% (люди старше 18 років, вибірка  «50 тис.+», дані GfK Ukraine), та міцно закріпивши за собою статус каналу, що розвивається найбільш динамічно у країні.

Загальне покриття телеканалу «Україна» на кінець 2012 року складає 96,4% усіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж та через супутник. Кількість потенційних глядачів каналу складає 41 мільйон. У ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє та спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних проектів. http://kanalukraina.tv