Вечірні новини повертаються на телеканал BUSINESS

Телеканал BUSINESS розширює новинне мовлення. З 3 червня телеканал запускає вечірні новини з ведучими. Випуски новин о 19-й та 21-й годині вестимуть Дар’я Дієгуц та Сергій Кудімов.

Окрім того, протягом дня кожні півгодини на каналі виходитимуть 18 новинно-інформаційних блоків. Вони міститимуть не лише випуски економічних новин, а й рубрики з корисною для бізнес-спільноти інформацією. Розпочинатиметься новинне мовлення о 7-й годині ранку.

“Ми намагатимемося не лише оперативно доносити актуальну інформацію до нашого глядача, а й за допомогою експертів пояснювати, як те чи інше рішення або подія може вплинути на бізнес, – зазначає головний редактор інформаційно-аналітичної служби каналу Андрій Пробитюк. – Окрім того, велику увагу ми будемо приділяти новинам українських компаній та успішним бізнес-ідеям, розкриттю механізмів функціонування того чи іншого бізнесу”.

Зараз телеканал BUSINESS також активно готується до нового сезону. Восени телеканал планує запустити кілька авторських та галузевих проектів, орієнтованих переважно на тих, хто хоче розпочати власну справу.

Телеканал BUSINESS є ефірним каналом у Києві та Київській області, співпрацює з більш ніж 400 кабельними операторами України та покриває всі, без винятку, обласні центри країни.

Канал орієнтується на глядача з активною життєвою позицією, котрий прагне заробляти. Цільова аудиторія телеканалу BUSINESS – це представники малого та середнього бізнесу, власники, керівники та менеджмент українських компаній.

Прес-служба телеканалу BUSINESS