2+2 відкриває новий футбольний сезон

З цього тижня телеканал «2+2» відкриває новий футбольний сезон. 14 липня о 21:30 ток-шоу «ПроФутбол» розпочинає черговий сезон, який стане для програми вже четвертим. Щонеділі у незмінний час ведучі та журналісти редакції підводитимуть підсумки спортивного тижня, здійснюватимуть аналіз матчів та обговорюватимуть актуальні питання з  експертами у студії.

«У цьому сезоні ми приділятимемо ще більше уваги оглядам матчів Чемпіонату України та збільшенню кількості цікавих інтерв’ю. Наразі ми також працюємо над залученням нових експертів до студії «ПроФутбол», – заявив керівник проекту «ПроФутбол» Степан Щербачов.

Зазначимо, що у суботу та неділю телеканал «2+2» здійснюватиме трансляцію ігор 1 туру Чемпіонату України: 13 липня о 19:20 «Дніпро» – «Арсенал», 14 липня  о 17:20 «Карпати» – «Ворскла» та о 19:30 «Динамо» – «Волинь», 15 липня о 19:45 «Металіст» – «Металург» (Донецьк).

Нагадаємо, що наприкінці липня «2+2» транслюватиме ігри третього кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів, а у серпні подальші матчі Ліги Чемпіонів та Ліги Європи.

Дивіться щонеділі о 21:30 футбольне аналітичне ток-шоу «ПроФутбол» на телеканалі «2+2». Відео-анонс можна переглянути тут.

Прес-служба «2+2»