Мотогонки без гальм – вперше на українському телебаченні

Канал «XSPORT» продовжує розширювати програмну сітку та презентувати своїм глядачам топові спортивні події. 13 липня «XSPORT» покаже перший півфінал командного Кубку світу зі спідвею. Глядачі каналу стануть свідками захоплюючих перегонів на мотоциклах без гальм. Найкращі гонщики Польщі, Австралії, Росії та Латвії – у видовищних змаганнях за вихід у фінал турніру. Висвітлювати події на етапах командного Кубку світу буде коментатор каналу «XSPORT» Олександр Сукманський.

«Спідвей, як і хокей, – спорт для справжніх чоловіків. Вже цієї суботи на глядачів каналу «XSPORT» чекає три години вражаючих екстремальних змагань. Найкращі мотогонщики світу на кожному етапі турніру! І хоча українська команда не подолала кваліфікацію, глядачам каналу «XSPORT» вражень не бракуватиме!» – говорить коментатор каналу Олександр Сукманський.

Варто додати, що заключна частина командного Кубку світу зі спідвею складається з чотирьох етапів: двох півфіналів – по 4 команди в кожному, гонки рейс-офф, куди потрапляють команди, що у півфіналах займають 2-е та 3-е місця, а також безпосередньо фіналу, у якому змагаються переможці півфіналів та рейс-офф, а також господар турніру – команда з Чехії. Так у першому півфіналі за  перше місце боротимуться команди з Польщі, Австралії, Росії та Латвії, а 15 липня у другому півфіналі змагатимуться мотогонщики з Великобританії, Данії, Швеції та США. Канал «XSPORT» покаже всі етапи командного Кубку світу у прямому ефірі.

Екстремальний та адреналіновий спідвей – тільки на каналі «XSPORT»!

Графік трансляцій  командного Кубку світу зі спідвею на каналі «XSPORT»:

13 липня о 20:00 – Перший Півфінал

15 липня о 21:30 – Другий Півфінал

18 липня о 20:00  – Рейс-офф

20 липня о 20:00 – Фінал