Перспективи саморегулювання роботи журналістів та редакцій. Відкрита дискусія для заінтересованих сторін

2  липня 2013, 9.30 – 16.00 відбудеться круглий стіл на тему: “Перспективи саморегулювання роботи журналістів та редакцій. Відкрита дискусія для заінтересованих сторін”

За адресою: м. Київ, Готель «Воздвиженський», вул. Воздвиженська, 60, а, б

 Програма

9.30    Реєстрація учасників

10.00 Вітальне слово. Володимир Мостовий, голова Комісії з журналістської етики, Ольга Сєдова, керівник проекту Ради Європи «Впровадження європейських стандартів в українському медійному середовищі» (за фінансування Уряду Канади)

10.10  Стівен Віттл, колишній Голова Комітету із стандартів  телерадіомовлення та Контролер редакційної політики  BBC (Велика Британія),  експерт проекту Ради Європи. Саморегуляція проти державного контролю. Переваги та виклики процесів саморегуляції в медіа (досвід Великобританії)

10.20  Звіад Корідзе, Президент Хартії журналістської етики (Грузія), експерт проекту Ради Європи. Можливості саморегулювання на пострадянському просторі.

10.40  Володимир Мостовий, голова Комісії з журналістської етики. Саморегулювання медіа в Україні – виклик для індустрії та ключових гравців.

11.00  Обговорення: Потенціал для розвитку механізмів саморегулювання журналістів в Україні, зважаючи на провідний європейський досвід.

11.30  Перерва на каву

12.00 Відкрита дискусія: Роль середовищ в роботі Комісії з журналістської етики, можливості залучення представників індустрії (мовників, преси, інтернет-видань) та  експертних кіл до ефективної роботи механізмів саморегуляції.

Модератори: Стівен Віттл, експерт проекту Ради Європи, Тарас Кузьмов, член Комісії з журналістської етики

Виступи: Представники ЗМІ, професійних спілок, громадських організацій,  асоціацій, що представляють медіа-індустрію, академічних установ.

13.30  Завершення дискусії, фуршет

www.kiev.coe.uaanna.dmytruk@coe.int

тел. (044) 303 99 14 (вн.107)

www.cje.org.ua;   info@cje.org.ua

Хрещатик 27а, Київ, Україна