Поєдинок Стаховського та Федерера на каналі «XSPORT» взяв рекордні показники

26 червня пряма трансляція матчу між українським тенісистом Сергієм  Стаховським та третьою ракеткою світу Роджером Федерером на каналі « XSPORT» здобула рекордні показники з моменту ребрендінгу.  Цього дня частка каналу становила 1,35%, рейтинг сягнув 0,3% (цільова аудиторія:  чоловіки 21-55, міста 50 тис.+ ).

Досягти високих показників посприяла трансляція поєдинку, який став історичним для українського тенісу. Цього дня 27-річний Сергій Стаховський, який займає у світовому рейтингу 116-е місце, здолав у другому колі Вімблдонського турніру 7-разового чемпіона Роджера Федерера із рахунком 6:7, 7:6, 7:5, 7:6.

Канал «XSPORT» – український мультиспортивний канал, який прийшов на зміну каналу «Хокей», значно розширивши сітку мовлення і включивши до неї, окрім хокею, топові трансляції інших видів спорту.

Дані дослідження телевізійної аудиторії, що здійснює GFK Ukraine та компанія Комунікаційний альянс (моніторинг) надані телеканалом «XSPORT». Дані розраховані для вибірки: чоловіки віком від 21 до 55 років, що проживають в містах 50 тис. мешканців і більше. Дані надані за показниками рейтинг% (rat%) і частка% (shr%) за 26 червня 2013 року. Детальніше по показникам в глосаріях GFK або ІТК.