Всесвітні Ігри – ексклюзивно на каналі «XSPORT»

Xsport

З 25 липня по 4 серпня у колумбійському місті Калі відбудуться Всесвітні Ігри (World Games) – міжнародні комплексні змагання з різних видів спорту, які не входять до олімпійської програми. Українські спортсмени виборюватимуть нагороди у сімнадцяти дисциплінах. Канал «XSPORT» покаже церемонію відкриття та закриття Всесвітніх Ігор, а також презентує своїм глядачам щоденні огляди турніру.

Всесвітні Ігри – престижні міжнародні змагання, які проводяться кожні чотири роки, починаючи з 1981 року. Українські спортсмени братимуть участь у цих змаганнях вже вшосте. До програми Всесвітніх Ігор входять такі види спорту, як: пляжний гандбол, регбі, боулінг, скелелазіння, спортивне орієнтування, сумо, ушу, хокей на роликах та інші.

Незважаючи на відсутність олімпійських дисциплін, Всесвітні Ігри не поступаються за популярністю Олімпійським. Передбачається, що дев’яті за ліком Всесвітні ігри зберуть рекордну кількість учасників. Організатори змагань запевняють, що на глядачів церемонії відкриття Всесвітніх Ігор, які вперше пройдуть у Латинській Америці, чекає неймовірне шоу за участю кращих артистів, музикантів і танцюристів.

Дивіться церемонію відкриття Всесвітніх Ігор тільки на каналі «XSPORT» 26 липня о 19:00. Детальний розклад трансляції – на сайті http://bighockey.ua/tvprogram/