6 серпня 2013 року в Україні стартує головна подія року у сфері дизайну – конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of.

Конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of, засновником якого є Український клуб Арт-директорів (ADC*UA), спрямований на підвищення актуальності дизайну у всіх сферах життя, встановлення високих стандартів галузі і демонстрацію найкращих зразків дизайну, зробленого в Україні. На конкурс приймаються роботи у 5 номінаціях: графічний дизайн, digital дизайн, телевізійний дизайн, дизайн середовища, промисловий дизайн. У кожній номінації окремо будуть розглядатися студентські роботи.

Ukrainian Design - конкурсКонкурс Ukrainian Design: The Very Best Of  є єдиним конкурсом в Україні, журі якого є абсолютно незалежним і об’єктивним, тому що до його складу входять тільки всесвітньо відомі закордонні дизайнери.

Участь у конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of абсолютно безкоштовна, що дає змогу побачити роботи насправді талановитих митців, незалежно від їх фінансового

«Головна мета конкурсу – за допомогою креативних та яскравих дизайнерських робіт, що будуть представлені на   Ukrainian Design: The Very Best Of наочно продемонструвати, що Україна – це країна дизайну, яка заслуговує на одне з почесних місць у когорті країн прославлених своїми здобутками у цій галузі», – зазначив Анже Йереб, президент ADC*UA.

«Ukrainian Design: The Very Best Of – це не тільки професійний конкурс, це велика культурна подія для широкої публіки, адже його мета – привернути увагу суспільства до естетичного аспекту життя людини, продемонструвати найкращі зразки дизайну і гарного смаку, щоб зробити наше життя більш гармонійним. І ми очікуємо на цю важливу подію», – додав Євген Семененко, Голова правління Молодіжної спілки Союза дизайнерів України ВАРТО.

Прийом робіт на конкурс триватиме до 1 вересня 2013 року. З 16 по 20 жовтня 2013 пройде виставка, на якій можна буде побачити найкращі роботи конкурсу, а 18 жовтня 2013 відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців.

Детальна інформація на http://design-awards.com.ua/