1+1 медіа створює конвергентний ньюзрум ТСН

383514804

Група 1+1 медіа об’єднує редакції новинного сайту ТСН.ua та Телевізійної Служби Новин в єдину структуру. Як показує міжнародний досвід, такий формат дозволить службі новин функціонувати найбільш ефективно.

 

 

Оновлена структура розпочне роботу в лютому.

popov_ava

«Ми прийняли рішення про зміну формату, оскільки розуміємо – конвергентний ньюзрум дозволить нам оперативніше збирати та обробляти інформацію і, безумовно, покращить комунікацію між журналістами. Зараз у нас з’явились необхідні для цього ресурси, тому ми розпочали активну роботу з трансформації служби» – прокоментував Сергій Попов, директор новинного мовлення 1+1 медіа.

До оновленої команди ТСН приєднується Юлія МакГаффі, яка обійме посаду керівника управління інформаційних Інтернет-проектів новин. До цього Юлія понад 13 років працювала у Кореспонденті, з яких macgaffi_ava7 років на посаді головного редактора сайту.

Виконуючим обов’язків генерального директора ІА УНІАН, яка раніше входила у структуру Інтернет-департаменту групи, призначено Михайла Ганницького. Михайло, наразі, обіймає посаду шеф-редактора у редакції Інтернет-проектів 1+1 медіа.

«Зважаючи на переформатування Інтернет-департаменту, групу покидає Вадим Осадчий, який раніше її очолював.

tkachenko_ava

Робота лише над ІА УНІАН не зможе повноцінно використовувати потенціал Вадима. Ми щиро вдячні Вадиму за його роботу, одним з результатів якої стало виведення сайту ТСН.ua в трійку лідерів серед новинних порталів, і бажаємо йому нових кар’єрних досягнень» – доповнив Олександр Ткаченко, генеральний директор 1+1 медіа

 

 

1+1 медіа