Прем’єра на «Мега»: проект про молодих українських вчених – «Наука.UA»

lineyka_color

24 січня о 19:00 на телеканалі «Мега» стартує новий проект, присвячений молодим українським вченим та їхнім унікальним розробкам, – «Наука.UA». Програма створена на замовлення телеканалу «Мега».Хронометраж одного випуску – 45 хв.

Науковий потенціал України визнано одним із найкращих у Європі. А розвивати українську науку молоді вчені починають ще зі студентських лав. «Наука.UA» покаже унікальні розробки нового покоління українських вчених та розповість їхні історії успіху і перемог.

Ми щодня користуємось науковими відкриттями, навіть не помічаючи цього. У кожного з нас є мобільний телефон, персональний комп’ютер, ми маємо доступ до всесвітньої мережі Інтернет, обмінюємось великими обсягами інформації… Те, що здавалось науковою фантастикою ще зовсім недавно, стало частиною нашого побуту. Проте людство швидко звикає до благ цивілізації і постійно вимагає нових відкриттів.

Україна подарувала світу чимало відомих вчених та винахідників. Володимир Вернадський, Микола Амосов, Олександр Богомолець, Ілля Мечніков, Ігор Сікорський – кожен з них зробив чималий вклад у розвиток науково-технічного прогресу, а їхні революційні розробки стали початком багатьох всесвітньовідомих винаходів. Яким буде майбутнє нашої науки? І хто його будує вже сьогодні? Дізнайтесь про це у проекті «Наука.UA».

Дивіться в цю п’ятниці, 24 січня, о 19:00 у прем’єрному випуску проекту «Наука.UA»:

Який український винахід убезпечить кожного з нас від інфікування через одноразовий шприц? Як повернути здатність рухатись людям із обмеженими можливостями? І чи можна відновити слух глухонімій людині? Побачте на власні очі, як створювались новітні наукові розробки, котрі здатні змінити життя!

Джерело Телеканал «Мега»