Ірина Костюк залишає ТЕТ

i150_ArticleImage_90488

З 20 лютого, після понад трирічної співпраці, телегрупа «1+1 медіа» та генеральний продюсер телеканалу ТЕТ Ірина Костюк припиняють трудові відносини за взаємною згодою сторін. Про це повідомляє прес-служба групи.

Пані Костюк наразі перебуває у відрядженні у Москві. У коментарі «Телекритиці» вона повідомила, що поки не планує нічим займатися, крім відпочинку. Причини свого уходу з ТЕТ вона не коментує.

За повідомленням прес-служби, пані Костюк вдячна компанії за досвід і можливість реалізувати сміливі ідеї та проекти.

«За три роки роботи Ірина змогла переформатувати канал і налагодити об’ємне власне виробництво. Від імені “1+1 медіа” генеральний директор групи Олександр Ткаченко побажав їй успіхів у подальшій кар’єрі», – йдеться в повідомленні «1+1 медіа».

Згодом у прес-службі повідомили, що ТЕТ очолить Наталія Вашко, яка у 2012 році працювала в групі «1+1 медіа» над запуском телеканалу «Плюсплюс».

Нагадаємо, Ірина Костюк була призначена генеральним продюсером ТЕТ 16 листопада 2010 року. Перед цим вона з 2006 року очолювала медіаконсалтингову компанію Media Resources Management, до цього шість років працювала менеджером закупок на телеканалі «Інтер».

«Телекритика»