На 1+1 стартує новий проект «Зіркова хроніка»

113

У неділю, 2 березня, о 13:00 на каналі «1+1» розпочнеться цикл публіцистичних досліджень про життя зірок «Зіркова хроніка». Перша серія проекту присвячена зірковим ворогам: чому найкращі друзі розпочинають судову тяганину, колишні дружини й чоловіки ведуть публічні війни, а родичі поливають одне одного брудом?

Зовні життя артистів нагадує казку: аншлаги в концертних залах, блискучі костюми, спалахи та усмішки. Але це  тільки вершина айсберга. Неприязнь, скандали, плітки, заздрість псевдодрузів – постійні супутники відомих людей. Чи вміють ті, хто звик бути в центрі уваги, любити ще когось, окрім себе?

Цієї неділі у «Зірковій хроніці»:

Як куми Костянтин Меладзе та Дмитро Костюк не поділили бренд «ВІА Гра» та створили 2 нові гурти з однією назвою? Кому насправді належить «ВІА Гра»: тому, хто вигадав назву, чи тому, хто створив усі хіти найвідомішого дівочого гурту? На чиєму боці в судовому конфлікті Альбіна Джанабаєва, Анна Сєдокова, Надія Мейхер та Меседа? І чому через конфлікт брата близького друга втратив Валерій Меладзе?

Як низько можуть упасти кумири мільйонів у публічних сварках?

Тільки у «Зірковій хроніці» ви побачите двобої: Філіп Кіркоров проти Тіматі, Ксенія Собчак проти Тіни Канделакі, Світлана Лобода проти Тіни Кароль та Санта Дімопулос проти Анни Сєдокової.

У наступних серіях проекту зірки приголомшать вас іншими зізнаннями: як йога змінила життя Ксенії Собчак, чому Лоліта звернулася до Кабали, хто з зірок користується послугами астрологів та нумерологів? Хто знімає прокляття з Філіпа Кіркорова та як Валерій Леонтьєв оговтався після пограбування?

1+1 media