На каналі «1+1 » стартує новий сміливий проект!

1+1 лого

23 лютого о 13:30 на телеканалі «1+1» стартує новий сміливий проект про публічних людей і зірок шоу-бізнесу – «Зіркова хроніка». Це проект про залаштунковий шоу-бізнес, про те, що часто лишалося за кадром. У новій програмі глядачі «1+1» побачать своїх кумирів без масок, без редакційних правок, «без купюр».

Зірки! Вони всміхаються нам з червоних доріжок, сторінок глянцевих журналів і екранів телевізорів. Зовні їх життя схоже на казку. Але це тільки вершина айсберга. Таємні води океану шоу-бізнесу приховують чимало секретів, які знаменитості тримають за сімома замками. Але нам вдалося вивести кумирів мільйонів на відверті зізнання і подивитися на відомих людей з невідомого боку.

Унікальність проекту в тому, що в наших сюжетах звучить тільки підтверджена самими селебріті інформація. Зазвичай зірки майстерно уникають слизьких тем. Але не цього разу. В інтерв’ю команді проекту вони наважилися раз і назавжди розвіяти або підтвердити найгучніші чутки й домисли про своє особисте життя.

Чесні відповіді на прямі запитання, обмовки «за Фрейдом», ексклюзивні інтерв’ю, сміливі заяви і скандальні одкровення найбільш публічних людей СНД!

Кожен епізод програми складається з кількох сюжетів, об’єднаних однією темою: піар-весілля, піар-розлучення і навіть піар-вагітності, правда про сексуальну орієнтацію секс-символів від шоу-бізнесу. У наших сюжетах вас чекають зустрічі з найбільш обговорюваними знаменитостями і людьми з їхнього найближчого оточення.

Скандали навколо групи «ВІА-ГРА», уколи краси і пластичні операції Таїсії Повалій та Ірини Білик, дієти від Ольги Куриленко, Віри Брежнєвої та Патрісії Каас, нерівні шлюби Олександри Ніколаєнко, Юлії Висоцької, Ольги Полякової та Камалії, скандальний піар і слава з пелюшок. Все це і багато іншого глядачі каналу «1+1» вже дуже скоро побачать на екранах країни!

«Зіркова хроніка» – це новий проект від творців «Світського життя з Катериною Осадчою» і реаліті-шоу «Багаті теж плачуть» .

Телеканал 1+1