На весну ТЕТ готує новий скетчком під робочою назвою «17+»

i150_ArticleImage_90313

На весняний сезон телеканал ТЕТ готує до запуску в ефірі новий скетчком під робочою назвою «17+», що ґрунтуватиметься на російському скетчкомі «Даёшь МолодЁжь». Про це «Телекритиці» повідомили в прес-службі каналу.

Як писала раніше «Телекритика», новий проект на замовлення каналу ТЕТ знімають харківське творче об’єднання «Два Товарища» спільно з російською компанією Yellow, Black & White Production.

У новому серіалі будуть обіграні кумедні сцени з життя таких персонажів, як гламурні дівчата і «пацанчики» з району, завзяті клабери та непутящі футболісти, політичні активісти та інтернет-романтики.

За словами генерального продюсера нового проекту Олексія Троцюка, «17+» не є адаптацією «Даёшь МолодЁжь» – це цілком окремий проект.

Так, я згоден, мабуть, найближчим за духом до “17+” є проект “Даёшь МолодЁжь”. Нам би хотілося в цьому ж жанрі із цією ж інтонацією зробити щось українське, рідне, впізнаване, з яскравими героями, актуальними конфліктами», – розповів пан Троцюк в інтерв’ю на сайті Yellow, Black & White Production.

Зі слів пана Троцюка, «17+» – перший проект, який готувався компанією Yellow, Black & White Production спеціально для України та в Україні: «Річ у тім, що студія YBW зараз перебуває в пошуку нових героїв, у яких є потенціал для прориву на російський ринок. Достатньо сказати, що в кастингу до проекту “17+” узяли участь понад 200 молодих українських акторів, і в результаті були відібрані найкращі з кращих. Адже проект український і хочеться, щоб він був реалізований українськими акторами».

При цьому в «17+» з’являться і російські актори, хоча домінуватимуть українські.

Скетчком знімали в Харкові, оскільки там працюють засновники творчого об’єднання «Два Товарища» Ігор Діденко і Гліб Тимошенко та креативний продюсер Віктор Кузьмін і його творча група. Команда проекту інтернаціональна: режисери – з Москви, автори – з Харкова та Києва.

«Телекритика»

Фото – ybw-group.ru