Переможців премії «Телетріумф-2013» оголошено

Сьогодні, 13 лютого, в Києві були оголошені лауреати 13-ої Національної телевізійної премії «Телетріумф-2013».

TT

Голосування за переможців проводилось протягом 2-х тижнів на сайті премії. Участь в оцінюванні робіт взяв 161 член журі, серед яких є експерти Української Телевізійної Академії та представники регіонального телебачення.

Найвагоміші досягнення ТВ-галузі за сезон 2012-2013 було визначено у 46 номінаціях. Генеральний партнер премії фірма PwC Україна здійснила підрахунок голосів та  підтвердила правильність визначення лауреатів і номінантів премії.

Дмитро Гринчишин, директор PwC Україна:

«Найважливішими чинниками, що вказують на престижність нагороди та довіру до неї учасників та глядачів є об’єктивність та прозорість визначення переможців. PwC дуже приємно виступати незалежним партнером головної премії країни у галузі телебачення та забезпечувати прозорість підрахунку голосів та визначення переможців.»

З переліком лауреатів можна ознайомитися на сайті премії «Телетріумф».

Організатори: Індустріальний Телевізійний КомітетНаціональна рада України з питань телебачення і радіомовлення1+1 медіа

Генеральний експертний партнер: PwC Україна

Генеральний медіапартнера: Теленеделя

Генеральний інтернет-партнер: жіночий портал tochka.net

Інформаційні партнери: Mediaindustry, ТелекритикаContent Report

Технічний партнер: Oll.tv

«Телетріумф» – щорічна національна премія України в галузі телебачення, що проводиться Індустріальним Телевізійним Комітетом і Національною радою з питань телебачення і радіомовлення. Метою премії є стимулювання розвитку вітчизняної телеіндустрії, демонстрування/відзначення найвагоміших досягнень у телебаченні та в результаті формування високих стандартів телемовлення на території України. Офіційний сайт http://teletriumf.ua